Joanna Olędzka

Źródło:

30.04.2005 15:46

(akt. 29.12.2018 00:04)

W rozegranym dziś na głównym boisku meczu Legia II pokonała Legionovię 4:2 (2:0). Wynik otworzył w 25 min. <b>Dariusz Dudek</b>, który pokonał bramkarza gości z rzutu karnego. Rezultat podwyższył 8 minut później <b>Ireneusz Kowalski</b>. W drugiej połowie bramki dołożyli <b>Sławomir Babuśka</b> i <b>Tomasz Jarzębowski</b>. Cały mecz rozegrali <b>Dickson Choto</b>, <b>Marek Jóźwiak</b> i <b>Marcin Rosłoń</b>.
Legioniści kontrolowali grę, rozgrywając piłkę głównie na połowie gości. W drugiej połowie nie ustrzegli się jednak błędów, pozwalając Legionovii na szybkie wyprowadzenie dwóch akcji, które zakończyły się bramkami.