Legia - Nowokuznieck 1:1 (0:1)

Źródło:

25.02.2005 12:04

(akt. 29.12.2018 14:19)

(aktual. 16:45) W ostatnim meczu sparingowym rozegranym przez Legię podczas zgrupowania w Turcji, podopieczni <b>Jacka Zielińskiego</b> zremisowali 1:1 (0:1) z rosyjskim Metallurgiem Kuzbas Nowokuznieck. Jedynego gola dla legionistów zdobył strzałem głową w 59. minucie <b>Bartosz Karwan</b>, który wykorzystał idealne dośrodkowanie <b>Tomasza Kiełbowicza</b>.
Rosjanie objęli prowadzenie w 39 minucie meczu, kiedy to po dośrodkowaniu z rzutu wolnego, w ogromnym zamieszaniu w polu karnym Artura Boruca, piłkę do własnej bramki skierował Aleksandar Vuković. Legia była zespołem dużo lepszym, kontrolowała sytuację na boisku, ale nie grzeszyła skutecznością. Legioniści stracili przypadkowego gola, a później stanęli na własnej połowie murując bramkę. W niedzielę popołudniu piłkarze Legii wracają do Warszawy. Tam czeka ich jeszcze sparing z Mazowszem Grójec, a później, 5 marca o 20.00 mecz Pucharu Polski z Górnikiem Zabrze przy Łazienkowskiej. Serdecznie zapraszamy. Legia - Metallurg Kuzbas Nowokuznieck 1:1 (0:1) 0:1 Aleksandar Vuković (39-samob.) 1:1 Bartosz Karwan (59) Żólte kartki: Bartosz Karwan, Łukasz Surma. Skład Legii: Artur Boruc - Tomasz Sokołowski II, Wojciech Szala, Jacek Magiera, Tomasz Kiełbowicz - Łukasz Surma, Aleksandar Vukovic, Marcin Smoliński (61' Ireneusz Kowalski) - Bartosz Karwan (72' Dariusz Zjawiński), Piotr Włodarczyk (59' Tomasz Sokołowski I), Marek Saganowski.