Redaktor Piotr Kamieniecki

03.09.2019 18:32

(akt. 03.09.2019 23:10)

Piłkarze Legii Warszawa po niedzielnym spotkaniu z Rakowem Częstochowa otrzymali od sztabu szkoleniowego trzy dni wolnego. Wicemistrzowie Polski wrócą do ćwiczeń w czwartek.

Gracze Legii Warszawa korzystają z dni wolnych. Wicemistrzowie Polski z okazji pierwszej w tym sezonie przerwy na mecze reprezentacji otrzymali od sztabu szkoleniowego trzy dni urlopu. Tyczy się to naturalnie tylko tych, którzy nie zostali powołani do kadr. Niektórzy zdecydowali się na krótkie wycieczki: tak jest na przykład w przypadku Luquinhasaktóry zdecydował się na Francję i Paryż czy Cafu - Portugalczyk postanowił odwiedzić Chorwację.

Wicemistrzowie Polski powrót do treningów mają zaplanowany na czwartek. Trening zapewne odbędzie się po południu. "Wojskowi" w mikrocyklu trwającym podczas przerwy na mecze reprezentacji nie zaplanowali żadnej gry kontrolnej z udziałem przeciwników.

Kolejny mecz gracze Legii mają zaplanowany na 13 września. W piątek o godzinie 20:30 "Wojskowi" zmierzą się z Jagiellonią Białystok w ramach ósmej kolejki PKO Ekstraklasy. Po spotkaniach reprezentacji, zespół Aleksandara Vukovicia czekają cztery wyjazdy z rzędu. Poza rywalizacją na Podlasiu, legioniści zmierzą się także w zaległym meczu w Płocku z Wisła (16.09), zagrają z Cracovią w Krakowie (22.09) oraz w ramach Pucharu Polski w Niepołomicach z Puszczą (25.09).