Legia Warszawa - Arka Gdynia 3:0 (1:0)

Źródło:

14.04.2007 18:05

(akt. 23.12.2018 13:47)

W meczu 21. kolejki Orange Ekstraklasy Legia pewnie pokonała przy Łazienkowskiej gdyńską Arkę 3:0. Wynik spotkania już w 3. minucie otworzył Serb, <b>Miroslav Radović</b>. W 73. minucie na 2:0 podwyższył wprowadzony na boisko kilkadziesiąt sekund wcześniej <b>Maciej Korzym</b>. Na 6 minut przed upływem regulaminowego czasu gry na trzeciego gola dla Legii strzelił <b>Bartłomiej Grzelak</b>. Były widzewiak wykorzyształ rzut karny po faulu na Radoviciu. Legia wygrała zasłużenie sprzelając trzy gole i nie tracąc żadnego. Udany debiut trenera Zielińskiego. <br>- <a href=http://relacja.legia.net class=link target=blank> Zapis relacji "na żywo"</a><br>- <a href=fotoreportaz.php?id=480 class=link>Fotoreportaż z meczu</a>
Legia Warszawa - Arka Gdynia 3:0 (1:0) Radović (3. min.), Korzym (73. min.), Grzelak (84. min. - karny) Żółte kartki: Grzelak (Legia) oraz Jakosz (Arka) Legia: Fabiański - Bronowicki, Szala, Choto, Kiełbowicz - Radović, Surma, Smoliński (77' P. Bronowicki), Roger (60' Vuković) - Janczyk (71' Korzym), Grzelak Arka: Witkowski - Kowalski, Sobieraj, Jakosz, Sokołowski - Mazurkiewicz, Moskalewicz, Ława - Nawrocik, Wachowicz (46' Pilch), Wróblewski