Legia Warszawa - Austria Wiedeń 1:1

Źródło:

14.09.2006 00:01

(akt. 24.12.2018 23:20)

Legia Warszawa zremisowała z Austrią Wiedeń 1:1 w pierwszym meczu pierwszej rundy Pucharu UEFA. W spotkaniu, którego stawką jest gra w fazie grupowej tych rozgrywek prowadzenie w 25. minucie za sprawą <b>Wolfganga Maira</b> objeli goście. Mistrz Polski doprowadził do wyrówniania jeszcze przed przerwą. Gola dla Legii strzelił w 43. minucie <b>Luiz Antonio Godoy Alves Junior</b>. Rewanż za dwa tygodnie w Wiedniu. Zapraszamy na:<br><br> <a href="http://www.legia.net/mecz.php?id=271" class=link>- Relację z meczu - "Zabrakło tylko bramki"</a><br><a href="http://relacja.legia.net" class=link>- Zapis relacji "na żywo"</a><br><a href=fotoreportaz.php?id=424 class=link target=blank>- Zdjęcia z meczu</a><br><a href=http://www.legia.net/trybuny.php?id=271 class=link>- Relacja z trybun - "Niskie loty"</a><br>
Legia Warszawa - Austria Wiedeń 1:1 Junior (43. minuta) - Mair (25. min.) Żółte kartki: Balde (Legia) oraz Metz, Kiesenebner, Aigner i Hill (Austria) Legia: Łukasz Fabiański - Edson Luiz da Silva, Herbert Dick, Dickson Choto, Grzegorz Bronowicki - Roger Guerreiro, Mamadou Balde (46' Marcin Burkhardt), Luiz Junior (60' Piotr Włodarczyk), Łukasz Surma, Miroslav Radović - Sebastian Szalachowski (46' Dawid Janczyk) Austria: Szabolcs Safar - Delano Hill, Florian Metz, Fernando Troyansky - Roman Wallner (64' Thomas Pichlmann), Wolfgang Mair (46' Gerd Wimmer), Hannes Aigner (70' Andreas Ulmer), Jocelyn Blanchard, Markus Kiesenebner - Johannes Ertl Franz Schiemer