Legia Warszawa - GKS Katowice 2:0 (2:0)

Źródło:

09.06.2005 16:35

(akt. 28.12.2018 14:02)

Po raz ostatni w tym sezonie Legia rozgrywała mecz ligowy na własnym boisku. Tym razem przeciwnikiem naszego zespołu był katowicki GKS, który nie ma już szans na utrzymanie się w najwyższej klasie rozgrywkowej. Legioniści pewnie wygrali to spotkanie 2:0. W 13. minucie gola zdobył <b>Marek Saganowski</b> z podania <b>Tomasza Kiełbowicza</b>. W 31. minucie drugą bramkę dla Legii strzelił <b>Jacek Magiera</b>. Po zakończeniu meczu piłkarze Legii otrzymali brązowe medale za zajęcie trzeciego miejsca w lidze.<br><br><a href=http://relacja.legia.net class=link target=blank>Relacja "minuta po minucie".</a>