Legia Warszawa - Górnik Zabrze 3:2 (3:0)

Źródło:

18.11.2005 18:20

(akt. 27.12.2018 03:33)

Legia rozpoczęła niemrawo i powoli, ale rozkręcała sie z minuty na minutę. Wyraźnie podkręciła tempo w końcówce pierwszej częsci i dało to efekty. Najpierw <b>Janczyk</b> wykorzystał sam na sam z <b>Lechem</b> i podopieczni <b>Wdowczyka</b> objęli prowadzenie. Na 2:0 podwyższył <b>Włodarczyk</b> po faulu na nim. Po chwili "Władeczek" wykorzystał podanie w uliczkę Janczyka i podwyższył na 3:0. 3 gole w 5 minut. Nokaut! W 77 minucie gola dla gości zdobył <b>Wiśniewski</b>. 89 minuta <b>Król</b>, już tylko 3:2 i horror. Na szczęście z happy-endem. Relację minuta po minucie <a href=http://relacja.legia.net class=link target=blank>znajdziecie pod tym adresem</a>.
Legia - Łukasz Fabiański, Tomasz Kiełbowicz (kpt), Jacek Magiera, Marcin Rosłoń, Wojciech Szala, Bartosz Karwan (ż), Veselin Djokovic (ż), Marcin Burkhardt (67' Jakub Rzeźniczak), Sebastian Szałachowski (67' Tomasz Sokołowski), Dawid Janczyk (73; Dariusz Zjawiński), Piotr Włodarczyk Górnik - Piotr Lech, Błażej Radler, Artur Prokop, Jacek Wiśniewski, Felipe (76' Daniel Radawiec), Łukasz Juszkiewicz, Krzysztof Bukalski (kpt) (ż), Mariusz Magiera (ż), Marcin Siedlarz (53' Grzegorz Goncerz), Ivaylo Stoymenow (64' Paweł Król), Arkadiusz Aleksander Bramki: 40' Dawid Janczyk, 43' Piotr Włodarczyk (k), 45' Piotr Włodarczyk, 77' Jacek Wiśniewski, 89' Paweł Król.