Legia Warszawa - Lech Poznań 3:0

Źródło:

07.05.2005 16:13

(akt. 28.12.2018 22:55)

Legia od początku gra agresywnie i skutecznie. Już w 9 min <b>Bartosz Karwan</b> wykończył świetną akcję <b>Wojciecha Szali</b> i było 1:0. Minutę później <b>Tomasz Kiełbowicz</b> znakomicie uderzył z rzutu wolnego i zrobiło się 2:0. Po przerwie na 3:0 po akcji <b>Pawła Kaczorowskiego</b> ponownie podwyższył Karwan. Legia cały czas przeważała, grała dynamicznie i ładnie dla oka. 3:0 to najniższy wymiar kary!<br><br><a href=mecz.php?id=209 class=link>Relacja ze spotkania</a><br><a href=http://relacja.legia.net class=link>Relacja "minuta po minucie"</a>.
Legia - Boruc - Sokołowski II, Szala, Rzeźniczak, Kiełbowicz, Djokovic (85-Choto), Kaczorowski, Vukovic (70-Smoliński), Magiera, Karwan (78-Sokołowski I), Saganowski Lech - Kotorowski - Kuś (22-Topolski), Mowlik, Wójcik, Lasocki, Jakubowski, Favano, Świerczewski, Sasin (60-Zakrzewski), Reiss, Gajtkowski (65-Nawrocik) Piłkarzem meczu został wybrany Bartosz Karwan