Legia Warszawa - Lech Poznań 3:2

Źródło:

03.11.2006 18:53

(akt. 24.12.2018 13:47)

Legia Warszawa pokonała na własnym terenie Lecha Poznań 3:2 w meczu 13. kolejki Orange Ekstraklasy. Po 59 minutach podopieczni trenera Wdowczyka prowadzili 2:0 po golach <b>Sebastiana Szałachowskiego</b>. W 65. minucie do odrabiania strat wzięli się lechici i za sprawą <b>Piotra Reissa</b> oraz <b>Zbigniewa Zakrzewskiego</b> doprowadzili do remisu. Decydujący cios należał jednak do warszawian, a zadał go kilka minut przed końcem spotkania <b>Miroslav Radović</b>. Trzy punkty zostają w Warszawie! <br>- <a href="http://www.legia.net/mecz.php?id=280" class=link>Relacja z meczu - "Złoty gol Radovicia"</a><br>- <a href="http://relacja.legia.net" class=link>Zapis relacji "na żywo"</a><br>- <a href=fotoreportaz.php?id=439 class=link>Pierwszy fotoreportaż</a><br>- <a href=fotoreportaz.php?id=440 class=link>Drugi fotoreportaż</a><br>- <a href="http://www.legia.net/trybuny.php?id=280" class=link>Relacja z trybun</a>
Legia Warszawa - Lech Poznań 3:2 (0:0) Szałachowski (54. i 59. min.), Radović (85. min.) - Reiss (65. min.), Zakrzewski (80.min.) Żółte kartki: Dick (Legia) oraz Wasilewski (Lech) Legia: Mucha - Bronowicki, Choto, Dick, Szala - Roger (74' Kiełbowicz), Surma (85' Burkhardt), Vuković, Radović - Szałachowski, Janczyk (60' Junior) Lech: Kotorowski - Wojtkowiak, Bosacki, Drzymont, Wasilewski - Wilk (64' Pitry), Quinteros (80' Bąk), Murawski, Zając - Zakrzewski, Reiss