Legia Warszawa - Pogoń Szczecin 3:0 (0:0)

Robert Belina

Źródło:

11.03.2005 18:22

(akt. 29.12.2018 11:05)

(aktual: 21:55) Efektownym zwycięstwem warszawskiej Legii zakończył się pierwszy w 2005 roku mecz piłkarskiej ekstraklasy. Spotkanie rozgrywane w bardzo trudnych, zimowych warunkach emocjonujące było tylko po przerwie. Wynik otworzył <b>Marek Saganowski</b>, który w 48 minucie pokonał Peskovica. W 70.minucie fenomenalnie zagrał Vuković, który prostopadłym podaniem otworzył drogę do bramki dla <b>Piotra Włodarczyka</b>. Pięć minut później kapitalnym strzałem z rzutu wolnego popisał się <b>Tomasz Kiełbowicz</b> i tym samym ustalił wynik spotkania.
Legia Warszawa - Pogoń Szczecin 3:0 (0:0) 1:0 Marek Saganowski (48') 2:0 Piotr Włodarczyk (70') 3:0 Tomasz Kiełbowicz (75') Zespoły zagrały w następujacych składach: Legia Warszawa: Artur Boruc - Tomasz Sokołowski II, Veselin Djoković, Wojciech Szala, Tomasz Kiełbowicz, Łukasz Surma, Aleksandar Vuković (90' Ireneusz Kowalski), Marcin Smoliński, Bartosz Karwan (84' Maciej Korzym), Piotr Włodarczyk (71' Dariusz Zjawiński), Marek Saganowski Pogoń Szczecin: Boris Pesković - Krzysztof Michalski, Julcimar De Souza, Paweł Magdoń, Mirko Poledica (66' Tomasz Parzy), Tomas Kuchar, Przemysław Kaźmierczak, Edi Carlos Dias Marçal, Grzegorz Matlak, Radek Divecky (60' Rafał Grzelak), Adriano Gerlin da Silva (55' Claudio Milar)