Legia Warszawa - Pogoń Szczecin 3:1 (1:1)

06.05.2007 17:00

(akt. 23.12.2018 08:42)

W meczu 25. kolejki Orange Ekstraklasy Legia Warszawa pokonała Pogoń Szczecin 3:1. Po pierwszych 45 minutach był remis 1:1 po golach <b>Piotra Włodarczyka</b> dla "wojskowych" oraz <b>Julcimara</b> dla Pogoni. W drugiej połowie na prowadzenie podopiecznych trenera <b>Jacka Zielińskiego</b> wyprowadził dobrze grający dziś <b>Miroslav Radović</b>, a na dwie minuty przed końcem na 3:1 po kuriozalnym golu samobójczym podwyższył <b>Thiago</b>. <br>- <a href=http://relacja.legia.net class=link target=blank> Zapis relacji "na żywo"</a><br>- <a href=fotoreportaz.php?id=487 class=link>Pierwszy fotoreportaż z meczu</a><br>- <a href=fotoreportaz.php?id=488 class=link>Drugi fotoreportaż z meczu</a>
Legia Warszawa - Pogoń Szczecin 3:1 (1:1) Włodarczyk (33. min.), Radović (59. min.), Thiago (89. min. - samobój) - Julcimar (38. min.) Legia: Fabiański - Bronowicki, Szala, Choto, Kiełbowicz - Radović, Vuković (79' Smoliński), Surma, Roger - Włodarczyk (90' P. Bronowicki), Janczyk (60' Junior) Pogoń: Gu - Celeban, Julcimar, Otavio, Thiago - Lilo, Campos, Tinga (61' Skórski), Felipe (64' Kowal) - Andradina, Elton (82' Tiago Martins)