Legia Warszawa - Polonia Bytom 2:2 (0:1)

04.03.2008 20:20

(akt. 21.12.2018 01:39)

Rewanżowe spotkanie 1/4 finału Pucharu Ekstraklasy pomiędzy Legią Warszawa a Polonią Bytom zakończyło się remisem 2:2. Do przerwy 1:0 prowadzili goście z Bytomia. Bramkę z rzutu karnego zdobył w 16. min. <b>Hubert Robaszek.</b> Po przerwie legioniści podkręcili tempo czego efektem były bramki <b>Wojciecha Trochima</b> oraz samobójcza <b>Mariusza Przybylskiego</b>. W ostatniej minucie meczu wyrównującego gola dla przyjezdnych zdobył <b>Grzegorz Podstawek.</b> Legia dzięki zwycięstwu w pierwszym meczu 2:0 awansowała do półfinału, w którym zmierzy się z krakowską Wisłą. <br>- <a href=http://www.legia.net/mecz.php?id=348 class=link>Relacja z meczu - "O finał z Wisłą"</a><br>- <a href=http://relacja.legia.net class=link target=blank>Zapis relacji "na żywo"</a><br>- <a href=fotoreportaz.php?id=611 class=link>Fotoreportaż z meczu</a>
Legia Warszawa - Polonia Bytom 2:2 (0:1) Trochim (46. min.), Przybylski. (50 min. - sam.) - Robaszek (16 min.-k.), Podstawek (90 min.) Żółte kartki: Augustyn, Bronowicki, Wawrzyniak (Legia) Czerwona kartka: Augustyn (Legia) Legia: Skaba - Bronowicki, Augustyn, Wawrzyniak, Wysocki - Frączczak (78' Astiz), Roger (58'. Smoliński), Burkhardt, Borysiuk, Rybus (82' Giza) - Grzelak (46' Trochim) Polonia: Pesković - Kamiński (46' Przybylski), Chomiuk, Mamos, Dziółka, Solecki, Robaszek, Kral (46' Stano), Mróz (70' Podstawek), Zieliński, Mężyk (61' Radzewicz)