Legia Warszawa - Ruch Chorzów 2:1 (pd.)

23.03.2010 14:00

(akt. 16.12.2018 09:21)

O nietypowej porze, bo już o godzinie 14, rozpoczął się rewanżowy mecz Legii Warszawa w Remes Pucharze Polski. Przed tygodniem stołeczni piłkarze przegrali przy Cichej 0:1. Stawką dzisiejszego spotkania był awans do półfinału turnieju tysiąca drużyn. Po pierwszej bardzo słabej połowie spotkania był bezbramkowy remis. Od 66. minuty Legia prowadziła po celnym strzale <strong>Bartłomieja Grzelaka</strong>. W drugiej części dogrywki wyrównał jednak <strong>Łukasz Janoszka</strong> i to Ruch awansował do kolejnej fazy rozgrywek. Gol <strong>Tomasza Jarzębowskiego</strong> już niczego nie zmienił

Zapis relacji na żywo - kliknij tutaj

Legia Warszawa - Ruch Chorzów 2:1 po dogrywce
66' (1:0) Bartłomiej Grzelak
108' (1:1) Łukasz Janoszka
120 (2:1) Tomasz Jarzębowski

Legia - 82. Jan Mucha, 25. Jakub Rzeźniczak, 15. Inaki Astiz, 26. Pance Kumbev, 24. Jakub Wawrzyniak (46' 31. Maciej Rybus), 78. Tomasz Jarzębowski, 16. Ariel Borysiuk, 8. Maciej Iwański, 11. Tomasz Kiełbowicz, 14. Fangzhuo Dong (46' 20. Sebastian Szałachowski; 108' 32. Miroslav Radović), 9. Bartłomiej Grzelak

Ruch - 30. Matko Perdijić, 2. Piotr Stawarczyk, 3. Grzegorz Baran, 6. Wojciech Grzyb, 9. Marcin Zając (72' 11. Grzegorz Goncerz), 14. Łukasz Janoszka, 15. Rafał Grodzicki, 17. Michał Pulkowski (83' 18. Arkadiusz Piech), 19. Artur Sobiech, 26. Damian Świerblewski (64' 31. Paweł Lisowski), 29. Ariel Jakubowski