Legia Warszawa - Wisła Płock 5:0

Źródło:

16.09.2006 04:36

(akt. 24.12.2018 22:29)

Legia Warszawa rozgromiła Wisłę Płock 5:0. Prowadzenie dla "wojskowych" uzyskał w 4. minucie <b>Elton Brandao</b>. W 17. minucie podwyższył strzałem głową <b>Dawid Janczyk</b> po dośrodkowaniu z rzutu rożnego <b>Juniora</b>. Po przerwie w 53. minucie trzecią bamkę zdobyl <b>Roger Guerreiro</b>, w 76. swoje trafienie dołożył <b>Miroslav Radovic</b>, a w 89. wynik spotkania ustalił rezerwowy <b>Tomasz Kiełbowicz</b>. <br><a href="http://www.legia.net/mecz.php?id=272" class=link>- Relacja z meczu - "Odrodzenie mistrzów Polski"</a><br><a href="http://relacja.legia.net" class=link>- Zapis relacji "na żywo"</a><br><a href=fotoreportaz.php?id=426 class=link target=blank>- Zdjęcia z meczu</a><br><a href=http://www.legia.net/trybuny.php?id=272 class=link target=blank>- Relacja z trybun</a>

Legia Warszawa - Wisła Płock 5:0 Elton (4. minuta), Janczyk (17. min.), Guerreiro (53. min.), Radovic (76. min.), Kiełbowicz (89. min.) Żółte kartki: Radovic i Guerreiro (Legia) oraz Rachwał, Romuzga i Gubiec (Wisła) Czerwone kartki: Romuzga (Wisła) - za drugą żółtą W 91. minucie Gubiec obronił rzut karny wykonywany przez Edsona. Składy: Legia:Jan Mucha - Grzegorz Bronowicki, Dickson Choto, Mamadou Balde, Edson da Silva - Miroslav Radović, Łukasz Surma, Luiz Junior, Roger Guerreiro (78' Tomasz Kiełbowicz) - Elton Brandao (71' Sebastian Szałachowski), Dawid Janczyk (57' Piotr Włodarczyk) Wisła: Robert Gubiec - Dariusz Romuzga, Żarko Belada, Paweł Magdoń, Krzysztof Kazimierczak - Tomas Michalek, Patryk Rachwał, Josef Obajdin (46' Mitar Pekovic), Lumir Sedlaczek - Karol Gregorek (46' Tomas Dosek), Paweł Sobczak (65' Nebojsa Żivković)