+22 291 19 16 1916energia.pl

Oficjalny Partner Legii Warszawa

Legia zainteresowana Mikołajem Kwietniewskim

Marcin Szymczyk

Źródło: weszlo.com

21-01-2018 / 14:11

(akt. 22-12-2018 / 11:14)

Jak poinformował na swoim profilu na Twitterze Krzysztof Stanowski, dziennikarz "Weszlo.com", Legia Warszawa chciałaby ściągnąć na Łazienkowską Mikołaja Kwietniewskiego - reprezentanta Polski U-19 i zawodnika z akademii Fulham. Jest ponoć spora szansa na powodzenie tego pomysłu. Młodzieżowiec to ofensywny pomocnik, mogący też występować na obu skrzydłach. Osiemnastolatek mierzy 174 centymetry, jest lewonożny. Do Londynu trafił z Korony Kielce. Piłkarz ma za sobą występy w zespołach Fulham do lat 18 i 23 a także w kadrach młodzieżowych reprezentacji Polski do lat 16, 17 i 19.


Komentarze (17)

Zaloguj się, by móc oceniać komentarze.

Punkty

1063

Ranking miesiąca
#11094
Ranking ogólny
#1094
~Trebreh
 • 0 / 0
Legia juz chciała go kupić z Korony w 2014. Tylko wtedy były juz dyrektor Legii Marek Beret Jóźwiak wymyślł z mec. Tomczykiem jaj obejść przepisy FIFA w temacie transferów zawodników poniżej 15 roku życia za granice. Podebral Legii dwóch wychowanków i dwoch ktorych Legia chciała ściągnąć. Podpisali z rodzicami przez kancelarię jakąś umowę zeby obejść przepisy. M.in temat dotyczyl Kwietniewskiego i Wojtkowskiego (obecnie wisla). Za ten numer Jóźwiak był niemile widziany na Ł3.
Domyślny awatar Kapitan
 • 1 / 0
A tymczasem Gustavo którym rzekomo interesowaliśmy się strzeli bramkę Lechii.
Marszałek Polski
 • 3 / 0
A Prijović który ponoć robi takie numery jak w Legii i skłócił się z PAOK gra cały mecz i strzela gola, tam sobie nie pozwalają na jaja chyba :) a u nas " z niewolnika nie ma pracownika sprzedajemy"
Domyślny awatar Kapitan
 • 3 / 0
Jammm, dla nas korzystna opcja to sprzedaź Prijovica kiedy jego wartość idzie w górę.Podają ze Legia zarobi 10-15% na jego kolejnym transferze.Gdyby tak poszedł za 5 mln euro to otwierają sie mozliwości na kolejny transfer do Legii.Dzisiaj wydaje się ze planowane transfery z klubu są małoprawdopodobne ( Pazdan do Francji,Jedrzejczyk i Sadiku do Turcji,Pasquato do Serie B).Jesli chcemy aby Legia była na wiosnę mocniejsza to pasowałoby przed wyjazdem do Hiszpanii sprowadzic kogoś.Więc transfer Prijovica poprawiłby sytuację finansową Legii i dlatego mocno mu kibicuję.Aspekty wychowawcze i dyscyplinowanie Prijovica nie powinno nas obchodzić.Wiem źe etycznie to kulawo ale jestem kibicem Legii a nie chodzacą moralnością.
~GC
 • 5 / 0
Jeszcze ze 3 trabsfery by sie przydały,skrzydła,kreatywny środkowy pomocnik i ewentualnie ktoś do obrony.
~Sutter
 • 0 / 0
Kwietniewska to była Wanda (Wanda i Banda)
Domyślny awatar Generał brygady
 • 0 / 0
Była... Jest! Ona nadal gra. Chyba ostatnio na Sylwestrze w Zakopcu. Nie była Julią. :-)
Domyślny awatar Pułkownik
 • 0 / 0
Nie znam gościa
Marszałek Polski
 • 11 / 0
a on nie zna ciebie;)
~Fifo
 • 3 / 0
A ja nie znam was
Domyślny awatar Pułkownik
 • 0 / 1
Ale on kopie piłkę a ja pije piwa przy niedzieli. :)
~Lesny Dziadek
 • 0 / 1
Poznajmy sie - zapraszam na piwko.
Domyślny awatar Podporucznik
 • 1 / 0
Jedni lubią ruchanko a drudzy chlanko.
Domyślny awatar Pułkownik
 • 0 / 5
Bez przesady. Nie jestem Januszem, pije Corony dzisiaj, o ile wiesz co to :)
Nie mam brzuszka, warunki jak nasz RL9 -ten sam rocznik! no ale piłkę kopie tylko amatorsko. Mam swoją kobietę, pare lat więcej niż 18,no i cabrio w garażu, nie jest źle. Pozdrawiam L! :D
Marszałek Polski
 • 3 / 0
Dobrze że masz swoją, a nie sąsiada;);)
Jakich ciuchów by nie miał, fryzury, sylwetki i kogo by nie ruchał czy nie (ty co najwyżej możesz ruchać psa jak sra, a jedyny kontakt seksualny z osiemnastolatką to miałeś ze swoją ręką jak byłeś w tym wieku), to i tak wciąż lepsza egzystencja od twojej, multikonciarzu Alexx1 aka Kaaris + niezliczona liczba innych nicków jak np. YannickAbduzulu na którym żałowałeś, że Hitler nie wymordował "warszawioków" podczas II wojny światowej.
Ma szczęście nie być tobą - czyli tępym, zidiociałym troll-zjeebem na intelektualnym poziomie psiego gówna zmieszanego ze szczynami. Nawet na legia.net nie wychodzi ci zgrywanie śmieszka i jak przyjdzie co do czego, wychodzi z ciebie twoje naturalne spier-dolenie i przegryw. Nigdzie się nie ukryjesz, nawet jak zrobisz sobie kolejnego nicka.