Legia znów przegrała!

Źródło:

21.02.2000 23:59

(akt. 19.12.2018 18:39)

Warszawska Legia przegrała kolejny mecz kontrolny rozegra w Tunezji. Legioniści przebywający tam na zgrupowaniu nie mogą stwierdzić, że odnoszą pozytywne wyniki, ale sam trener Smuda twierdzi, że wszystko okaże się dopiero marcu... Tym razem "nasi" przegrali 1:0 z CS Sfax, wicemistrzem Tunezji. Decydujący gol padł w 90 minucie po zamieszaniu w polu karnym "Nie miałem żadnych szans, bo przeciwnik uderzył z odległości metra. Graliśmy bardzo dobrze, ale brakowało szczęścia pod bramka rywali. Skuteczność nie była naszą najsilniejszą stroną. Aż w końcu nadeszła ta niefartowna minuta, jeden moment, który o wszystkim zadecydował" - tłumaczy Zbigniew Robakiewicz.
Skład Legii: Robakiewicz - Wiechowski, Zieliński, Siadaczka - Karwan, Majewski, Mięciel (46 Wilk), Sokołowski (70 Więckowski), Wróblewski - Czereszewski, Citko (46 Sawicki).