Marcin Gołębiewski

Źródło: Życie Warszawy

19.12.2005 07:01

(akt. 26.12.2018 21:02)

W weekend odbyły się w Warszawie charytatywne mecze piłkarskie. Pieniądze przeznaczono dla domu dziecka i Centrum Onkologicznego. W Hali Piłkarskiej na Bemowie odbył się w sobotę mecz, reprezentacji dziennikarzy z zespołem Orange, sponsorem piłkarskiej ekstraklasy. Spotkanie składało się z tercji (3 razy po 30 minut). Zakończyło się remisem 3-3.
Przeciwko dziennikarzom zagrał m.in. bramkarz Legii Łukasz Fabiański, jego kolega z zespołu Marcin Rosłoń, a także dyrektor klubu Leszek Miklas. W ataku wystąpili 63-krotny reprezentant Polski Dariusz Dziekanowski (zdobył dwa gole) i najlepszy strzelec ekstraklasy Grzegorz Piechna. Mecz oglądały maluchy z Ośrodka Wsparcia Dziecka i Rodziny Koło. Otrzymali oni od Orange czek o wartości 10 tys. zł.