Legioniści nieocenieni na wypożyczeniach

29.08.2010 21:24

(akt. 15.12.2018 16:11)

<p>Młodzi zawodnicy Legii, stanowią o sile klubów do których są wypożyczeni. Dobrze, że tak się dzieje gdyż dla młodego piłkarza najważniejsza jest regularna gra. Bramki strzelali dziś Banasiak oraz Trochim. Na szczególną uwagę zasługuje gol gracza GKP który z 28-metrów trafił w okienko bramki strzeżonej przez Norberta Barana. Po zderzeniu z jednym z zawodników, boisko opuścił na noszach Maciej Górski.</p>

Wypożyczeni :

Adam Banasiak (GKP Gorzów) - Grał od 25. minuty, strzelił zwycięskiego gola na 2:1 przeciwko LKS Nieciecza

Radosław Mikołajczak (GKP Gorzów) - Rozegrał cały mecz

Maciej Górski (GKP Gorzów) - Grał do 25. minuty spotkania. Opuścił boisko z kontuzją, wcześniej zaliczył asystę przy golu Drozdowicza.

Jakub Kosecki (ŁKS Łódź) - Pełne 90 minut w wygranym 1:0 meczu z Górnikiem Łęczna. Jedyną bramkę zdobył Marcin Mięciel.

Piotr Wasikowski (Zawisza) - Do 90. minuty w zwycięskim meczu z GKS Tychy (3:1)

Wojciech Trochim (Bałtyk) - Opuścił boisko w 89. minucie. Strzelił pierwszego gola w meczu z Turem Turek (2:0)