News: Lekki uraz Vrdoljaka

Lekki uraz Vrdoljaka

21.04.2013 17:56

(akt. 09.12.2018 21:49)

Ivica Vrdoljak w meczu z Pogonią Szczecin został zmieniony przez lekki uraz mięśnia czworogłowego. Jeden z rywali uderzył Chorwata w tamto miejsce, a sztab szkoleniowy wolał nie ryzykować poważniejszych kłopotów zdrowotnych i zastąpił w 67. minucie wychowanka Vojvodiny Nowy Sad Dominikiem Furmanem.

"Ivo" był opatrywany przez lekarzy już w czasie, kiedy Wladimer Dwaliszwili strzelał drugą bramkę dla stołecznej drużyny. Chorwat był autorem pierwszego trafienia legionistów - w 54. minucie wykorzystał rzut karny i zdobył tym samym pierwszego gola w obecnym sezonie.

Perspektywy dla Vrdoljaka są dobre, gdyż prawdopodobnie będzie normalnie przygotowywał się do meczu z Piastem Gliwice, który zaplanowany jest na najbliższą sobotę na godzinę 18:00. Przez cały tydzień będziemy dla was relacjonowali treningi przed spotkaniem z zespołem Marcina Brosza.