Leszek Miklas nowym prezesem Live Park

Marcin Szymczyk

Źródło: interia.pl

13-12-2012 / 18:58

(akt. 10-12-2018 / 08:48)

Leszek Miklas został nowym prezesem spółki LIVE PARK, zastępując na tym stanowisku Tomasza Gawendę, który kierował nią od początku jej istnienia. To ma być kolejny krok w kierunku powstania kanału telewizyjnego Ekstraklasy.

- Spółka LIVE PARK ma za zadanie dbać o to, aby piłkarska Ekstraklasa była pokazywana w Polsce oraz kilkudziesięciu innych krajach świata w najwyższej możliwejjakości telewizyjnej. Przed Leszkiem Miklasem postawiliśmy jeszcze jeden niezwykle ważny cel, który w tym momencie staje się priorytetowy z punktu widzenia przyszłości praw telewizyjnych do meczów ligowych. To finalizacja prac związanych z utworzeniem własnego kanału telewizyjnego Ekstraklasy - powiedział Bogusław Biszof,  prezes Ekstraklasy SA, wyłącznego właściciela spółki LIVE PARK.


- Spółka LIVE PARK powstała w 2011 roku. Od sezonu 2011/2012 jest wyłącznym producentem sygnału telewizyjnego ze wszystkich meczów T-Mobile Ekstraklasy. Od tego momentu zrealizowała 360 transmisji piłkarskich, dostarczając sygnał TV dla wszystkich licencjobiorców posiadających prawa do T-MobileEkstraklasy w Polsce i zagranicą (łącznie Ekstraklasa dociera dziś do 55 krajów świata).

Komentarze (21)

Zaloguj się, by móc oceniać komentarze.

Punkty

1063

Ranking miesiąca
#11094
Ranking ogólny
#1094
~ON
 • 0 / 0
Oj tak Leszek i utworzenie kanału ekstraklasy już to widzę ... jak on nie potrafił prowadzić FSO potem Legii a co dopiero stworzyć coś od podstaw .
Tak projekt pt : własny kanał nie wypali więc nawet nie ma sensu takiego czegoś tworzyć .
~pawellll
 • 0 / 0
chmmm jak miklasina będzie tak traktował potencjalnych abonentów jak traktował "klijentów" na Legii to nie widzę przyszłości dla nowego rzedsięwzięcia.
jak będą mieli jakąś rozsądną cenę np10-15zł/mies to kto wie może się udać. ale samymi meczami ekstraklasy i studiem nie powalczą. przydał by się też jeszcze puchar polski, 2 liga i retransmisje ciekawszych meczów ME. no i czym zapewnić program w czerwcu lipcu połowie sierpnia i od grudnia do marca. bo abonament będzie pewnie 12 miesięczny a nie 7
~kibic-50
 • 0 / 0
Tego pana w filmie Stanisława Barei "Poszukiwany. poszukiwana" zagrał Jerzy Dobrowolski

"Mój mąż ze zawodu jest prezesem
A pamietacie za co prezes łatwą kase zarobil?
"Ten dom damy tu, a ten tu...
- A co to sa te?
- To sa spoldzielcze punktowce, Panie Prezesie
- Aaaa. To damy tu.
- A to?
- To jest jezioro.
- A, jezioro? A to dobrze, jezioro przeniesiemy tu..."

Znowu możemy sie przekonać że Bareja WIECZNIE ŻYWY ;)
Domyślny awatar Plutonowy
 • 0 / 0
sygnału nie produkuje już canal + to już wiem dlaczego mam na cyfrze w czasie transmisji polskiej ligi jakieś przestery i migania obrazu,co do tego kanału (o ile powstanie,w co wątpię) to nie wróżę mu racji bytu
~r
 • 0 / 0
canal+ wchodzac na rynek od razu byl tak profesjonalny? sprzedawal produkt najwyzszej jakosci? ja poczatki pamietam i nie byloi tak rozowo. dla dobra polskiej pilki noznej lepiej jest gdy tworzy sie konkurencja, a transmisji meczow kiepskiej polskiej ligi nie mozna zamykac na canal + i ich 150 tysiecy abonentow w 38 milionowym kraju. w dyskusji nie zabieram glosu na temat miklasa, ja dostrzegam korzystne zmiany, chociaz z oprawa graficzna i spospbem przedstawiania/kadrowania mozna wciaz pracowac.
~pawelstrzala
 • 0 / 0
Nie rozumiem tych debili, co bojkotują ITI niby, bo co to ma dać poza tym ze gorzej sie gra zawodnikom.
Prawda jest taka ze gdyby nie ITI mógł Legie kupić taki pojeb jak Wojciechowski albo ten pajac, co przejął teraz Polonie nie było by różowo
zastanówcie sie, komu pomagacie, bo napewno nie piłkarzom i Legii a ich rywalom.
Nie było lepszego sponsora niż ITI w Legii nigdy mamy kryzys to także odbija sie na ITI w tym na Legi oczywiście
zamiast przychodzić na stadion pomagać zawodnikom to wy idioci bojkotujecie pomagacie Amice Malinowym i innym drużynom
szkoda słów
chcecie protestować znajdźcie inny sposób a nie działacie na szkodę klubu mam tu na myśli zawodników nie chodzi mi tu o ITI, bo oni sobie Poradza z Legia lub bez
~sagan22
 • 0 / 0
dokładnie nic dodać nic ująć, niektórym chyba sie zapomniało jak brakowało ciepłej wody w szatni a odnośnie pana Miklasa to niektórzy to maja parcie na prezesure a ja chciałbym zostać dyrektorem i mieć tabliczke na drzwiach a za fotelem na ścianie plat z zespołem Legii i podpis mistrz Polski
~Jacol
 • 0 / 0
Jeśli brak poszanowania tradycji Legii Warszawa (czyt. np zmiana herbu na jakąś ich trumnę), niekompetencję osób zatrudnianych w klubie (czyt. np pan Trzeciak vel. Arruabarena) zakazy stadionowe za zmianę miejsca, w końcu dług Legii który ciągle rośnie przez to, że iti nie ma pojęcia jak zarządzać tym klubem a na koniec mają czelność domagać się tej kasy od Legii nazywasz "sponsorem" marzeń to ja z całego serca tylko współczuje. Wyprowadź się do Rosji. Tam będziesz miał wszystko jak lubisz.
~E
 • 0 / 0
DYZMA
~asd
 • 0 / 0
Czasy się zmieniają a pan ciągle w komisjach...
~mon
 • 0 / 0
Powodzenia prezesie, może jeszcze kiedyś wrócisz do Legii do szkółki prezesów i będziesz szkolił młodych.
~iwan stop idiotom.
 • 0 / 0
haha czy to nie trole hahaaa,o Boże.
Domyślny awatar Generał brygady
 • 0 / 0
Nie ma się co pastwić nad człowiekiem. Niech pracuje z dala od Legii. Niech mu się wiedzie, niech zapewnia dobry byt rodzinie.
~Chamidlo
 • 0 / 0
Live Sobieski Park
~Morientes
 • 0 / 0
dobre !
~NN
 • 0 / 0
No to padnie .
Domyślny awatar Sierżant
 • 0 / 0
a kogo to obchodzi?
chyba że dawno redakcja zatęskniła za Jego zdjęciem
~Tak, tak!
 • 0 / 0
Prostak.
~camorraa
 • 0 / 0
tacy z was kibice,ze nabijacie sie z legendy wlasnego klubu.
wstyd panowie;)
~arturos
 • 0 / 0
jakiej legendy?. Idź już spać lemingu
Domyślny awatar Podporucznik
 • 0 / 0
Do ironii powinna być specjalna czcionka, może wtedy niektórzy był zaczęli łapać ocb.