Logo Legia.Net

MATCHVIEVER przez kolejne dwa lata w Ekstraklasie

Piotr Kamieniecki

Źródło: ekstraklasa.org

10-08-2010 / 21:48

(akt. 15-12-2018 / 18:33)

Ekstraklasa SA i firma Prozone przedłużyły umowę dotyczącą wykorzystywania systemu analiz pomeczowych MATCHVIEVER. System ten pozwala na przeprowadzenie pełnej analizy technicznej i taktycznej przy użyciu tylko jednej kamery lub sygnału telewizyjnego. Umożliwia on bieżącą analizę niemalże każdego elementu meczu piłkarskiego. Może być wykorzystywany zarówno do analiz pomeczowych, rozpracowywania rywali, jak i przy wyszukiwaniu zawodników (w celu ich kompleksowej oceny).

- Przed startem rundy wiosennej poprzedniego sezonu, gdy podpisywaliśmy umowę z firmą Prozone nie mieliśmy wątpliwości, że takie narzędzie jak MATCHVIEWER jest potrzebne naszym Klubom. Teraz jesteśmy utwierdzeni w tym przekonaniu. System został bardzo pozytywnie oceniony przez naszych trenerów, a to chyba najważniejsza rekomendacja - powidział prezes Ekstraklasy, Andrzej Rusko.

Ze współpracy zadowolony jest również Blake Wooter z firmy Prozone Sports Ltd : - Nie kryję radości, że nasza współpraca z Ekstraklasą SA została przedłużona. Ufam, że pierwszy cykl rozgrywkowy przekonał wszystkich o jakości usług świadczonych przez Prozone Sports w obrębie analiz pomeczowych.

Z tego samego systemu, korzystają tak uznane kluby jak: Real Madryt, Chelsea, Man Utd czy nasz ostatni rywal Arsenal.

Komentarze (13)

Zaloguj się, by móc oceniać komentarze.

Punkty

1063

Ranking miesiąca
#11094
Ranking ogólny
#1094
~Anonim
 • 0 / 0
Sorry ,że coś z innej beczki zarzucę , ale wejdzie ten kupon (11.08.2010):

Dania - Niemcy 2
RPA - Ghana 2
Irlandia - Argentyna 2
Azerbejdżan - Kuwejt 1
Korea Płd - Nigeria 1
Szwecja - Szkocja 1

?
~GooglexD
 • 0 / 0
Korea Nigeria moze ci nie wbic:D
~Anonim
 • 0 / 0
to niedobrze... to daj propozycje co zmienić za ten mecz .Tzn wrzucić zamiast tego.
~soku
 • 0 / 0
Człowieku, daj spokój, bo nikt nie jest jasnowidzem. Gdyby to była taka "łatwa i szybka" kasa, to każdy zagrałby twój kupon, a niestety rozczaruję Cię - nie wejdzie Ci, bo za dużo zdarzeń.
~Anonim
 • 0 / 0
a teraz może coś konstruktywnego?
~GooglexD
 • 0 / 0
ja trafilem kiedzys 8 meczow soku xD wiec siedz cicho obstaw polska kamerun dla kamerunu xD
~Antonim
 • 0 / 0
Właśnie nad tym myślałem . Dzięki Google :).
~soku
 • 0 / 0
Michał Żewłakow w jednym z wywiadów przyznał, że chętnie wróciłby do Polski. „Chciałbym wrócić do Polski. Liczyłem po cichu na jakieś konkretne oferty, ale nic takiego się nie pojawiło i niestety trzynasty rok będę musiał spędzić poza granicami kraju.” powiedział.

W związku z tym, że obrona leży, myślę, że sprowadzenie Michała byłoby bardzo dobrym posunięciem. Wiadomo, że stary ale jednak ciągle odgrywa kluczową rolę w reprezentacji i jego doświadczenie byłoby przydatne. Na pewno byłby wartościowym zawodnikiem i ta opcja jest lepsza niż wynalazki typu Bunoza w Wiśle.
~Pracownik_ITI
 • 0 / 0
Mysle ze to dobry pomysl..duzo bardziej wolalbym tego zawodnika niz Sobiecha..potrzeba kogos doswiadczonego w obronie.Jestem przekonany ze Legie byloby spokojnie stac na angaz Michala.Popieram Twoja wypowiedz.
Pozdrawiam.
Szeregowy
 • 0 / 0
Jakoś nie widzę poprawy gry naszych pucharowiczów wręcz przeciwnie dla naszych drużyn słowa podbój europy kończą się na takich renomowanych krajach jak azerbejdzan czy malta
~:)
 • 0 / 0
viever, czy viewer?
~esiwu
 • 0 / 0
jeżeli chodzi o pełną analkę techniczną i taktyczną meczu to nieoceniony jest duet mistrzów Engel-Gmoch ;)
~QQ
 • 0 / 0
Napiszcie ile kosztuje coś takiego. Bo to, że Man Utd korzysta z tego systemu nie znaczy, że jest on niezbędny dla Polonii Bytom