Mateusz Wieteska: Za nami mocne treningi

Logo Legia.Net

Marcin Szymczyk

Źródło: Legia.Net

14-01-2020 / 11:42

(akt. 14-01-2020 / 11:44)

- Za nami dawka mocnych treningów. Nie były to może zajęcia podobne do tych rok temu w Troi, gdzie każdy schodził z boiska wykończony. Mocno pracowaliśmy, ale w Belek warto mocno popracować, by zaowocowało to w trakcie rundy - powiedział po wtorkowym treningu Mateusz Wieteska, obrońca Legii Warszawa.

- Zawsze może być lepiej i zgrupowanie jest po to, by móc przygotowywać się do rundy. Chciałbym, żeby kolejne pół roku było jak najlepsze. Cele Legii są jasne: mamy do zdobycia dwa trofea. Jarosław Niezgoda? To bardzo dobry napastnik. Takiego lisa pola karnego, który umie odnaleźć się w sytuacji w ofensywie, będzie trochę brakowało. Mówi się jednak, że nie ma ludzi niezastąpionych. W kadrze jest Jose Kante, są także młodzieżowcy czyli Kacper Kostorz i Maciej Rosołek, ale klub zapewne będzie kogoś jeszcze szukał. Nie możemy płakać za Niezgodą, mamy kim grać i trzeba się po prostu przygotowywać do rundy - stwierdził legijny defensor.

- Jesteśmy w trakcie obozu. Artur Jędrzejczyk i William Remy dochodzą do siebie, pracują indywidualnie. Wciąż wykonują ćwiczenia i czekamy na nich. To dobrzy zawodnicy, którzy są ważnymi postaciami w Legii - dodał Wieteska. 

Komentarze (29)

Komentarze osób zarejestrowanych pojawiają się w tym artykule automatycznie. Komentarze osób niezalogowanych wyświetlą się po zatwierdzeniu przez moderatora.

Zaloguj się, by móc oceniać komentarze.

Punkty

1063

Ranking miesiąca
#11094
Ranking ogólny
#1094
~GieryPragul1916
 • 0 / 0
Mocne to były za pana Stanisława , na tyle mocne że nie mieli sił kłapać dziobem w mediach po treningu. A Wieteska babol znowu pierwszy do mikrofonu a na boisku ostatni.
Podpułkownik
 • 0 / 0
w przypadku kolegi stopera trening koncentracji przez 90 min raz na 7 dni powinien być obowiązkowy
Mocne treningi? Ale dowcipniś!
Major
 • 0 / 0
I mowi że za nimi. Ja myślałem że to początek i mocne jeszcze będą ;)
Podpułkownik
 • 0 / 0
Wietska ma nadzieję że ciężko już było naszczescie w Legii teraz piłkarze na treningach są od wykonywania poleceń trenera a nie od myślenia.
Coś cicho w sprawie transferu Wietesa. Bo z każdym oknem teansferowym coś co się nazywa potencjał zniika. I może się okazać, że Wieteska będzie przetrzymywany i pójdzie za marne gorsze. Chyba, że lub ma pomysł na wiosenną promocję zawodnika i będzie grał od dechy do dechy kosztem Igora.
Jak ktoś go obserwuje to raczej nie ma wielu zwolenników jego transferu
Mateusz, nie chcę Cię straszyć, ale mocne treningi są na razie przed Wami
To raczej normalne po to jechali żeby zbierać plony na wiosne
To mój komentarz na "za nami dawka mocnych treningów"
Żeby dobrze sprzedać Wieteskę,to musi on dużo grać, ale jeśli będzie dużo grał,to raczej nie będą to mecze "na zero z tyłu". No i mamy konflikt tragiczny.
Wieteska to dopiero chłop zamieszany w strate jakis 80% goli jakie straciła Legia ma gola chłopak...jak gra zawsze cos sp*****li jak ostatnio w Lubinie gdzie jego ustawienie przy napastniku było jak z A klasy
Za wieteską też nikt płakać nie może. :)
Gorszej rundy mieć nie można, więc wiosną musi być lepiej.
Podpułkownik
 • 2 / 1
Runda była dobra z każdym meczem lepsza, co do Wieteski na dzień dzisiejszy taki jest jego poziom ale z każdym treningiem będzie lepszy, za parę lat może być naszą ostoją.
Ostoya jest tylko jedna.
Jeśli "podobnie jak rok temu" to starczyło na vice. Może więcej ćwiczeń mniej wywiadów.
Ciekawe czy te treningi pomogą waszmości się ogarnąć i przestaniesz być babolarzem numer jeden w Legii.
Wątpię przy pierwszej ofercie bym sprzedał
~Leśny Dziadek
 • 2 / 1
Szukamy defensywnego pomocnika, a przecież Remy doskonale się nadaje na tę pozycje. Pamiętam jego grę w sparingach, to było na jednym ze zgrupowań. Dobrze się wywiązywał z zadań defensywnych, a do tego walił bramy. Bo strzał też ma ok. Poza tym mam wrażenie, że gra na stoperze go zwyczajnie nudzi. Jest badziej kreatywnym zawodnikiem, środka, ale pomocy, a nie obrony.
Dajcie człowiekowi szansę na tej pozycji.
Generał broni
 • 7 / 4
Mam nadzieje, że ta ckliwa historia o tym, że Kante, Kostorz i Rosołek zastąpią Niezgodę to nie jest ostateczne stanowisko klubu?
Kapitan
 • 8 / 8
Mam nadzieje, że do końca okna transferowego znajdzie się ktoś chętny na tego babolarza.
Pułkownik
 • 6 / 3
Jeśli mówimy o nadziei, to ja mam niedużą na to, że obudzi się mentalnie Remy, bo to że generalnie grać w piłkę potrafi i przynajmniej na miarę Ekstraklasy może być wyróżniającym się zawodnikiem na swojej pozycji, to wiemy.
~jfkxjv
 • 1 / 1
Z pewnością remy się obudzi. Facet nie lubi grać na pozycji der pomocnika, bo trzeba dużo biegać, a on nie lubi. Z taką mentalnością to on już raczej nie zabłyśnie.
@jfkxjv dzięki bzyku, że podzieliłeś się z nami informacją, którą przekazał Ci Remy!
Marszałek Polski
 • 1 / 3
Znajdzie się jeśli będzie grał, a grać prawdopodobnie będzie dużo, gdyż czas na 2mln euro zarobku na nim
Kapral
 • 1 / 0
Znaczy Remy na początku swojej przygody tutaj wypowiedział takie słowa w wywiadzie, że woli grać na obronie, bo w pomocy musi więcej biegać
Jak Wieteska będzie grać bardzo dużo to mam bardzo, ale to bardzo poważne obawy, że jego sprzedaż za te 2 miliony euro może być największym sukcesem Legii w 2020 roku.
Marszałek Polski
 • 1 / 0
Poldi
Jak grać nie będzie to oddadzą go za darmo, a na to nikt nie pozwoli:)