MESA: GKS Bełchatów - Legia 3:1

Źródło:

07.12.2008 14:54

(akt. 18.12.2018 13:34)

W rozegranym na boisku ze sztuczną murawą spotkaniu 17. kolejki Młodej Ekstraklasy, GKS pokonał Legię 3:1. Bramki dla gospodarzy zdobyli: <b>Paweł Adamiec</b> w 2. minucie mecz, <b>Mateusz Cetnarski</b> w 15. oraz <b>Mariusz Zawodziński</b> w 90. Dla Młodej Legii honorowe trafienie z rzutu karnego zaliczył w 55. minucie <b>Maciej Tomczyk</b>.
GKS Bełchatów (ME) - Legia Warszawa (ME) 3:1 (2:0) Adamiec (2. min.), Cetnarski (15. min.), Zawodziński (90. min.) - Tomczyk (55. min. - karny) Legia - Osuch - Okpara (25' Tomczyk), Lewandowski (46' Banasiak), Świdzikowski, Zaborowski - Zbozień, Koziara, Mikołajczak, Jezierski (46' Kozub) - Kosecki (46' Kamiński), Małkowski GKS - Misztal (46' Paprocki) - Lipiński, Kalkowski, Magdoń (46' Chwalibogowski), Michalak - Wróbel T. (46' Dziedzic), Tosik, Marciniak, Cetnarski (58' Słomian) - Poźniak (51' Zawodziński) - Adamiec (46' Klepczarek) Czerwona kartka: Dziedzic (67. za drugą żółtą)