Jan Szurek

Źródło: 90minut.pl

13.08.2011 16:42

(akt. 13.12.2018 22:08)

<p>Zespół Młodej Legii nie powtórzył niestety wyniku pierwszego zespołu. W meczu trzeciej kolejki Młodej Ekstraklasy zremisował z Górnikiem Zabrze 1:1. Prowadzenie dla Warszawiaków uzyskał już w szóstej minucie Maciej Górski, który wyrasta na najlepszego strzelca rozgrywek. Wyrównał w dziewiętnastej minucie Szymon Sobczak. W zespole trenera Dariusza Banasika wystąpili m.in. Dickson Choto i Srdja Kneżević.</p>

Górnik Zabrze - Legia Warszawa 1:1 (1:1)
6' (0:1) Maciej Górski
19' (1:1) Szymon Sobczak

Żółte kartki: Mateusz Wrzesień - Rafał Wolski, Bartosz Widejko

Skład Legii: Jakub Szumski - Marcin Bochenek, Dickson Choto, Cezary Michalak, Srda Knezević - Rafał Wolski (65' Aleksander Jagiełło), Michał Kopczyński (88' Mateusz Cichocki), Daniel Łukasik, Bartosz Żurek (69' Bartosz Widejko) - Maciej Górski, Kamil Kamiński (46' Dominik Furman).

Skład Górnika: Boris Pesković - Michał Płonka (46' Maciej Kiełtyka), Patryk Bartusiak, Kamil Szymura (46' Adam Wolniewicz), Rafał Pietrzak - Mateusz Mączyński (85' Łukasz Cymański), Mariusz Przybylski, Rafał Kurzawa, Rafał Kucza (46' Mateusz Lebek) - Marcin Wodecki (46' Idan Shriki), Szymon Sobczak (61' Mateusz Wrzesień)