MESA: Górnik Zabrze - Legia Warszawa 1:3

Źródło:

21.03.2009 16:32

(akt. 18.12.2018 01:11)

Drużyna młodej Legii pokonała rezerwy Górnika Zabrze 3:1. Bramki dla naszego zespołu zdobyli <b>Maciej Górski</b> w 3. minucie spotkania, <b>Jakub Kosecki</b> w 25. i <b>Dawid Cempa</b> w 81. Gola dla Zabrzan strzelił <b>Piotr Madejski</b>. W 51. minucie spotkania <b>Robert Trznadel</b> z Górnika nie wykorzystał rzutu karnego.Z kadry pierwszego zespołu wystąpili <b>Kostiantyn Machnowskyj</b> i <b>Patryk Koziara</b>. Było to siódme zwycięstwo Młodej Legii w tym sezonie. Poniżej składy obu zespołów.
Górnik Zabrze (ME)- Legia Warszawa (ME) 1:3 (1:2) Madejski (26. min.) - Górski (3. min.), Kosecki (25. min.), Cempa (81. min.) Żółte kartki: Krotofil, Madejski, Wereszczyński i Kiżys (Górnik) oraz Świdzikowski (Legia). Górnik: Skorupski - Gancarczyk, Krotofil, Szymura, Magiera (46' Smirnovs) - Rupa (54' Maciejewski), Wereszczyński, Kołodziej (46' Kiżys), Madejski - Jarka, Trznadel (54' Kmieć). W rezerwie: Paliwoda - Gęsikowski. Legia: Makhnovskyy - Breś (60' Lewandowski), Świdzikowski, Zbozień, Tomczyk, Mikołajczak, Koziara, Banasiak (74' Barski), Małkowski (46' Jezierski), Górski, Kosecki (79' Cempa). W rezerwie: Skrzyński - Okpara, Muszyński. Sędzia: Dawid Bukowczan (Bielsko-Biała)