MESA: Korona - Legia 4:2 (1:2)

Źródło: korona-kielce.pl

26.10.2009 21:04

(akt. 17.12.2018 00:16)

Młodzi piłkarze Legii ulegli w Kielcach Koronie 2:4, choć do przerwy prowadzili 2:1 po bramkach Adriana Paluchowskiego i Adama Banasiaka. Gola dla gospodarzy zdobył Krzysztof Kiercz. Po zmianie stron wyrównał Michał Michałek z rzutu karnego - faul Kumbeva. W 66 minucie Macedończyk zobaczył czerwoną kartkę, a gospodarze wyszli na prowadzenie po uderzeniu Piotra Gawęckiego. Pod koniec sptkania doszło do bijatyki, czerwonymi kartonikami zostali ukarani Kostiantyn Machnowskyj i Michałek. Tuż przed końcowym gwizdkiem wynik spotkania strzałem z połowy boiska ustalił Bartłomiej Strzębski.

MESA: Korona Kielce - Legia Warszawa 4:2 (1:2)

Bramki: Kiercz (11’), Michałek (53’ k), Gawęcki (68’), Strzębski (90+4’) – Paluchowski (21’), Banasiak (27’)

Składy:

Korona: Małecki – Duda, Kiercz, Szajna (55’ Górecki), Kozubek – Jamróz (46’ Michałek), Jędryka (76’ Ryczek), Strzębski, Chrzanowski (46’ Markowski) – Gawęcki (78’ Lenart), Rabenda (46’ Malinowski)

Legia: Machnowskyj – Wasikowski (46’ Widejko), Augustyniak, Kumbev, Lisowski (83’ Łukasik) – Zbozień, Banasiak (73’ Koziara), Rajczak (46’ Małkowski), Kosecki – Trochim (79’ Rosłoń), Paluchowski

Żółte kartki: Augustyniak, Kumbev, Kosecki – Górecki,

Czerwona kartka: Michałek - Kumbev ( za drugą żółtą), Makhnowski

Sędzia: Leszek Gawron (Podkarpacki ZPN)

Widzów: ok. 500