MESA: Legia - Lech 4:1 (3:1)

01.04.2010 16:22

(akt. 16.12.2018 08:04)

Piłkarze Młodej Legii rozbili ekipę Młodego Lecha wygrywając 4:1. Pierwszą bramkę zdobył w 26. minucie meczu <strong>Maciej Górski</strong>, który otrzymał podanie od <strong>Dominika Furmana</strong> i huknął pod poprzeczkę z 25 metrów tak, że futbolówka zatrzepotała w siatce. Na 2:0 po trójkowej akcji Żyro, Kosecki, Górski podwyższył ten ostatni strzelając swojego drugiego gola w tym spotkaniu. Bramkę kontaktową z rzutu wolnego zdobył <strong>Mateusz Szałek</strong>, ale już minutę później legioniści odpowiedzieli golem <strong>Jakuba Koseckiego</strong>. Rezultat spotkania ustalił strzałem głową <strong>Piotr Augustyniak</strong>.

Zdjęcia z meczu - kliknij tutaj

26' (1:0) Maciej Górski
37' (2:0) Maciej Górski
39' (2:1) Mateusz Szałek
40' (3:1) Jakub Kosecki
65' (4:1) Piotr Augustyniak

Młoda Legia - Kostiantyn Machnowskyj, Piotr Wasikowski (63' Przemysław Wysocki), Mateusz Lisiecki, Piotr Augustyniak, Wojciech Lisowski (46' Ryszard Breś), Patryk Koziara, Dominik Furman, Michał Żyro, Adam Banasiak (77' Mateusz Rosłoń), Jakub Kosecki (72' Radosław Mikołajczak), Maciej Górski

Młody Lech - Gerard Bieszczad, Marcin Kamiński, Jarosław Ratajczak, Patryk Walasek, Marcin Kikut, Kamil Drygas, Jakub Czechanowski (63' Krzysztof Wolkiewicz), Wojciech Golla, Bartłomiej Olejniczak, Bartosz Bereszyński, Mateusz Szałek (63' Wojciech Serafin)

Żółte kartki: Augustyniak, Wysocki - Bereszyński