MESA: Legia - Ruch 2:1

03.05.2010 20:13

(akt. 16.12.2018 05:04)

O godzinie 18. piłkarze Młodej Legii rozpoczęli swój kolejny mecz. Tym razem rywalem legionistów była ekipa Ruchu Chorzów. "Niebiescy" od 25. minuty prowadzili 1:0 po golu <strong>Michała Szuberta</strong>. Po zmianie stron do głosu doszli jednak "Wojskowi" i najpierw wyrównali po uderzenia <strong>Adama Banasiaka</strong>, a gola na wagę trzech punktów zdobył <strong>Jakub Kosecki</strong>. Tym samym podopieczni <strong>Piotra Strejlaua</strong> i <strong>Dariusza Banasika</strong> umocnili się na pozycji wicelidera, mając cztery punkty straty do prowadzącego Zagłębia Lubin. Wkrótce zdjęcia z meczu. Poniżej komplet wyników 27. kolejki Młodej Ekstraklasy.
Cracovia - GKS Bełchatów 2:0
26' (1:0) Jakub Kaszuba
86' (2:0) Wojciech Łuczak

Arka Gdynia - Odra Wodzisław Śląski 0:2
42' (0:1) Deivydas Matulevicius
84' (0:2) Deivydas Matulevicius

Jagiellonia Białystok - Polonia Warszawa 2:3
13' (0:1) Krystian Feciuch
15' (1:1) Łukasz Tumicz
25' (2:1) Łukasz Tumicz
26' (2:2) Cesar Cortes
89' (2:3) Łukasz Teodorczyk

Lech Poznań - Śląsk Wrocław 1:0
6' (1:0) Igor Jurga

Korona Kielce - Wisła Kraków 2:1
12' (1:0) Ernest Konon
60' (1:1) Kamil Rado (k)
67' (2:1) Maciej Tataj

Piast Gliwice - Lechia Gdańsk 3:0
18' (1:0) Bartosz Sopel
45' (2:0) Tomasz Przybylski
52' (3:0) Mateusz Bodzioch

Zagłębie Lubin - Polonia Bytom 4:2
14' (1:0) Patryk Bryła
26' (2:0) Adrian Rakowski
37' (2:1) Jakub Świerczok
55' (2:2) Mateusz Dreszer
82' (3:2) Dawid Plizga
90' (4:2) Patryk Bryła

Legia Warszawa - Ruch Chorzów 2:1
25' (0:1) Michał Szubert
57' (1:1) Adam Banasiak
69' (2:1) Jakub Kosecki