MESA: Legia Warszawa - Arka Gdynia 2:1 (1:1)

Źródło:

05.04.2009 16:39

(akt. 17.12.2018 23:35)

W rozegranym dziś przy Łazienkowskiej na bocznym boisku meczu Młodej Ekstraklasy piłkarze Legii pokonali Arkę Gdynia 2:1. Pierwsi prowadzenie objęli jednak goście po strzale <b>Adriana Sulimy</b>. W 42. minucie stan meczu wyrównał jednak <b>Adam Banasiak</b>, a po przerwie gola na wagę trzech punktów zdobył <b>Damian Zbozień</b>. Tym samym klątwa "jedynki" została przełamana.
Legia Warszawa - Arka Gdynia 2:1 (1:1) Banasiak (42. min.) Zbozień (57. min.) - Sulima (34. min.) Czerwone kartki: Banasiak (53. min - Legia) oraz Bułka (90. min - Arka) Legia: Machnowskyj - Breś, Zbozień, Świdzikowski, Wasikowski (67' Zaborowski) - Mikołajczak, Koziara, Banasiak, Jezierski - Kosecki (77' Cempa), Górski (62' Lewandowski) Arka: Bledzewski - Kowol, Weinar, Robakowski, Jaszczyk (76' Kazimierczak) - Barnik, Beryl (64' Krzemiński), Czoska, Sulima - Bułka, Kojder