Jan Szurek

Źródło:

06.08.2007 18:00

(akt. 22.12.2018 12:34)

W dzisiejszym spotkaniu Młodej Ekstraklasy Legia przegrała z Górnikiem Zabrze 1:2 (1:1). Pierwszą bramkę zdobył w 22 minucie <b>Adrian Paluchowski</b>. Samobójczym uderzeniem wyrównał <b>Jakub Rzeźniczak</b> w 30 minucie spotkania. Zwycięstwo gościom zapewnił w 60 minucie spotkania <b>Piotr Ruszkuł</b>. Mecz obejrzało około 250 widzów.
Skład Legii: 1. Maciej Gostomski - 6. Jakub Rzeźniczak, 13. Wojciech Wocial (kpt), 19. Maciej Świdzikowski, 4. Przemysław Wysocki (63' 20. Maciej Tomczyk) - 7. Radosław Mikołajczak (46' 27. Piotr Ściebura), 32. Damian Zbozień (46' 3. Eryk Stoch), 15. Przemysław Rawa, 24. Adam Frączak (75' 18. Waldemar Woźniak) - 9. Wojciech Trochim (75' 17. Dawid Cempa), 8. Adrian Paluchowski (46' 11. Kamil Majkowski). Skład Górnika: 1. Mirosław Kuczera - 2. Michał Pazdan, 3. Sylwester Dębowski (kpt), 5. Paweł Krzysztoporski, 6. Adam Marciniak, 8. Dariusz Stachowiak, 10. Piotr Ruszkul, 11. Dawid Jarka, 13. Piotr Malinowski, 18. Damian Furczyk, 20. Tomasz Kozioł. Grali także: 7. Michał Pietraczyk, 9. Dawid Ambroziak, 15. Marcin Wodecki, 21. Mariusz Gancarczyk, 22. Bartłomiej Maciejewski, 4. Wojciech Popiel. Sędziował: Paweł Passon