MESA: Widzew Łódź - Legia Warszawa 2:0 (0:0)

Źródło: widzew.pl

01.05.2011 20:05

(akt. 14.12.2018 11:48)

Drużyna Młodej Legii tym razem bez pomocy starszych kolegów przegrała z Widzewem w Łodzi 0:2. Pierwszy gol padł w 73. minucie, kiedy to ładnym strzałem popisał się <strong>Sebastian Ceglarz</strong>. Bramkarz Legii Konrad Jałocha był bez szans na skuteczną interwencją. Podobna sytuacja miała miejsce w 82 minucie. Wówczas bramkę zdobył <strong>Emil Wrażeń. </strong>Mecz był wyrównany do momentu, gdy legioniści grali w jedenastu. Niestety, w skutek czerwonych kartek dla <strong>Mateusza Cichockiego</strong>, <strong>Wojciecha Lisowskiego</strong> i <strong>Dominika Furmana </strong>Młoda Legia kończyła mecz w ósemkę!<strong> </strong>
MESA: Widzew Łódź – Legia Warszawa 2:0 (0:0)
73' (1:0) Sebastian Ceglarz
82' (2:0) Emil Wrażeń

Widzew: Pytkowski – Bartkowski, Dybiec, Zalepa, Zawadzki, Radowicz, Wlazło, Pinheiro, Ceglarz D. (58.'Bergiel), Ceglarz S., Radzio (67' Wrażeń)

Legia: Jałocha – Bochenek, Cichocki, Michalak, Lisowski, Łukasik, Duda (69' Kopczyński), Karniszewski, Rosłoń (54' Furman), Widejko (85' Tietz), Rozwandowicz (46' Starek)

Żółte kartki: Dybiec, Wlazło, Radzio, Bartkowski (Widzew), Michalak, Karniszewski, Lisowski, Duda, Cichocki, Furman (Legia)

Czerwone kartki: Cichocki (74', za drugą żółtą, Legia), Lisowski (84', za drugą żółtą, Legia), Furman (90', za drugą żółtą, Legia)

Sędzia: Paweł Pskit (Łódź)