News: Patryk Mikita: W Legii żyłem chwilą

Mikita strzela, grali Bajdur i Turzyniecki

Źródło: 90minut.pl, Fakt

19.01.2015 08:23

(akt. 04.01.2019 12:42)

Dolcan Ząbki dobrze zaprezentował się w meczu towarzyskim z Pogonią Siedlce. Podwarszawski pierwszoligowiec pokonał rywali 1:0, a Dariusz Dźwigała w dwóch połowach wystawił kompletnie różne jedenastki. Zwycięskiego gola strzelił wypożyczony z Legii Patryk Mikita, do którego mogą niebawem dołączyć klubowi koledzy. Trenerzy Dolcanu testowali bowiem Michała Bajdura i Łukasza Turzynieckiego z rezerw mistrza Polski. Dźwigała na dniach ma zdecydować, czy chce ich zostawić u siebie w drużynie.

Dolcan Ząbki - Pogoń Siedlce1:0
Patryk Mikita (82. min.)

Dolcan Ząbki: (I połowa) 85. Maciej Humerski - 14. Damian Jakubik, 8. Mateusz Długołęcki, 10. Mateusz Cichocki, 19. Rafał Grzelak - 4. Sebastian Bartlewski, 23. Szymon Matuszek, 11. Damian Kądzior, 13. Grzegorz Piesio, 21. Bartosz Wiśniewski - 5. Daniel Gołębiewski. (II połowa) 1. Rafał Leszczyński - 9. Łukasz Turzyniecki, 6. Piotr Klepczarek, 18. Kamil Wiktorski, 2. Rafał Włodarczyk - 7. Michał Bajdur, 17. Adrian Łuszkiewicz, 20. Bartosz Osoliński, 15. Tomasz Prejs, 24. Damian Świerblewski - 27. Patryk Mikita.