Młoda Legia - Motor Lublin 0:3 (0:2)

Jan Szurek

27.08.2008 19:34

(akt. 19.12.2018 23:49)

Dzisiaj o godzinie 17:00 zespół Młodej Legii prowadzony przez <b>Dariusza Banasika</b> i <b>Piotra Strejlaua</b> podejmował na stadionie przy ulicy Łazienkowskiej pierwszoligowy Motor Lublin w 1/32 Pucharu Polski. Młodzi Legioniści nie sprostali wyzwaniu i gładko przegrali. Bardziej doświadczeni gracze z Lublina wypunktowali gospodarzy jak wytrawny bokser. W 13 minucie pierwszego gola zdobył <b>Piotr Kamiński</b>, a w 40 minucie <b>Marcin Popławski</b>. W 50 minucie trzeciego gola dołożył <b>Paweł Kowalczyk</b>. - <a href=felieton.php?id=29484 class=link target=_blank>Zapis relacji "na żywo"</a> - <a href=fotoreportaz.php?id=667 class=link>Zdjęcia z meczu</a>
Młoda Legia - Motor Lublin 0:3 (0:2) Bramki: Piotr Kamiński 13', Marcin Popławski 40', Paweł Kowalczyk 50' Skład Młodej Legii: Jacek Skrzyński - Rafał Zaborowski, Tomasz Lewandowski (57' Eryk Stoch), Radosław Mikołajczak, Tomasz Chałas, Daniel Jezierski (46' Adam Banasiak), Maciej Górski, Łukasz Małkowski (77' Radosław Muszyński), Maciej Świdzikowski, Maciej Tomczyk, Damian Zbozień. Skład Motoru Lublin: Grzegorz Przygoda - Artur Bożyk, Krzysztof Lipiecki (46' Janusz Iwanicki), Damian Falisiewicz, Paweł Kowalczyk, Rafał Król (46' Przemysław Żmuda), Marcin Popławski (66' Jarosław Pacholarz), Dawid Ptaszyński, Tomasz Lenart, Piotr Kamiński, Rafał Wawrzyńczok. Żółte kartki: Tomasz Lewandowski 4' - Damian Falisiewicz 28', JAnusz Iwanicki 48', Tomasz Lenart 62'