Jan Szurek

Źródło: legia.com, Legia.Net

23.08.2010 17:53

(akt. 15.12.2018 16:53)

Legia Warszawa w dzisiejszym spotkaniu w ramach rozgrywek Młodej Ekstraklasy pokonała zespół Śląska Wrocław 4:1 (2:0). Pierwszą bramkę w 19 minucie zdobył Michał Efir. Kolejne bramki zdobyli Rafał Wolski (32'), Kacper Starek (59') oraz Alejandro Ariel Cabral (82'). Jedynego gola dla rywali zdobył Paweł Garyga w 72 minucie meczu. Młoda Legia z kompletem zwycięstw na koncie zajmuje pierwsze miejsce w tabeli Młodej Ekstraklasy.

Młoda Legia - Młoda Śląsk 4:1 (2:0)

Bramki: Michał Efir (19'), Rafał Wolski (32'), Kacper Starek (59'), Alejandro Ariel Cabral (82') - Paweł Garyga (72').

Zółte kartki: Lisowski (71') - Bąk (64')

Skład Legii: Machnowskyj - Lisowski (85' Rozwandowicz), Lisiecki, Augustyniak, Żyro - Łukasik, Kopczyński, Szałachowski (46' Starek), Wolski (77' Widejko) - Rosłoń (46' Mezenga), Efir (46' Cabral)

Skład Śląska: Korny - Socha, Nowiński, Menzel, Bąk - Garyga, Michalski, Milczarek, Abramowicz - Miazgoski, Więzik