Młoda Legia - Ursus Warszawa 3:2

Jakub Grzeszkowski

11.07.2009 14:45

(akt. 17.12.2018 12:12)

Przygotowująca się do rozgrywek Młodej Ekstraklasy drużyna Legii Warszawa wygrała dziś mecz sparingowy z Ursusem Warszawa. Początkowo mecz rozpoczęli zawodnicy rezerwowi lub testowani przez stołeczny klub. Do 50. minuty podopieczni duetu trenerów <b>Strejlau</b>-<b>Banasik</b> przegrywali 0:2. Dziesięć minut później na boisko weszli zawodnicy podstawowego składu. Efektem były dwie bramki strzelone przez <b>Adama Banasiaka</b>. Młoda Legia przeważała do końca spotkania,a chwilę przed końcowym gwizdkiem wynik ustalił <b>Adrian Rajczak</b>. Spotkanie odbyło się w podwarszawskich Laskach.
Młoda Legia- Ursus Warszawa 3:2 Bramki dla Legii- Banasiak (2), Rajczak Legia (60. min): Pieniążek- Lisiecki, Augustyniak, Woropajew, Wasikowski- Styś,Duda (Łukasik),Mak Mateusz, Kopeć - Mak Michał (Rosłoń), Czukuma (Cieżak) (Od 60. min) Osuch- Lisiecki, Świdzikowski, Wydra, Tomczyk- Małkowski, Koziara, Banasiak, Rajczak- Kamiński, Górski.