News: Młodzieżówka z legionistami w składzie przegrała z Rosją

Młodzieżówka z legionistami w składzie przegrała z Rosją

06.09.2011 20:40

(akt. 13.12.2018 06:22)

<p>Młodzieżowa reprezentacja Polski do lat 21, przegrała dziś z Rosją 0:2. Pojedynek w Kielcach od początku nie układał się po naszej myśli. Już w 13. minucie Filipa Kurto pokonał Aleksandr Kokorin. Kilkanaście minut po przerwie świetną okazję zmarnował Michał Kucharczyk, który trafił w słupek. Dwadzieścia minut przed końcem, drugą bramkę dla zespołu ze wschodu zdobył Denis Czeryszew. "Kucharz" podobnie jak Ariel Borysiuk przebywał na murawie przez całe spotkanie. Po tej porażce, biało-czerwoni zajmują drugą lokatę w szóstej grupie eliminacji Młodzieżowych Mistrzostw Europy.</p>

Polska - Rosja 0:2 (0:1)
13' (0:1) Aleksandr Kokorin
70' (0:2) Denis Czeryszew