Moc na siłowni w Leogang

Piotr Kamieniecki

Źródło: Legia.Net

26-06-2019 / 18:45

(akt. 30-06-2019 / 18:14)

W środę rano piłkarze Legii trenowali na boisku. Po południu przyszedł czas na ćwiczenia na siłowni. "Wojskowi" pracowali w ten sposób, mając na uwadze czwartkowy sparing z FK Pribram.

Piłkarze Legii korzystają z siłowni, która znajduje się cztery kilometry od ich hotelu. Co ciekawe, jest ona tuż obok miejsca, w którym nocowali w przeszłości, gdy do Leogang z "Wojskowymi" przyleciał Henning Berg. "Wojskowi" pojawili się na siłowni w dwóch grupach. Zanim pierwsza z nich dotarła, na zawodników czekał już trener Łukasz Bortnik, a także dwa pozostali trenerzy od motoryki: Radosław Gwiazda oraz Piotr Zaręba. Cała trójka ustaliła plan działania dla nadciągającej drużyny. 

W pierwszej grupie znaleźli się m.in. Walerian Gwilia, Igor Lewczuk, normalnie pracujący Carlitos czy Luis Rocha, który dochodzi do siebie po urazie z sobotniego sparingu wewnętrznego w Warce. Portugalczyk pracował nieco inaczej niż koledzy, ale nie dokuczał mu najmniejszy ból. Obrońca m.in. pokonywał kolejne kilometry na rowerze stacjonarnym. W tym czasie pozostali gracze mieli za zadanie sami rozgrzać się przed nadchodzącymi ćwiczeniami. Bortnik nie narzucał metod działania, wierząc, że piłkarze sami najlepiej znają swoje organizmy i wiedzą, czego potrzebują przed wysiłkiem.

Następnie legioniści pracowali na czterech stacjach i pracowali nad poszczególnymi partiami mięśni. Wszystko miało na celu poprawę mocy i dynamiki. Program zajęć miał na uwadze fakt, że warszawiacy ćwiczyli już na boisku, a jutro czeka ich rywalizacja w sparingowym spotkaniu z czeskim FK Pribram. Każda grupa pracowała po około 45 minut. 

Mecz z Czechami zaplanowano na czwartek na godzinę 17:00.

 

Komentarze (12)

Komentarze osób zarejestrowanych pojawiają się w tym artykule automatycznie. Komentarze osób niezalogowanych wyświetlą się po zatwierdzeniu przez moderatora.

Zaloguj się, by móc oceniać komentarze.

Punkty

1063

Ranking miesiąca
#11094
Ranking ogólny
#1094
~Arnie
  • 0 / 0
Jakoś słabo maja umiesnione nogi. Dużo męczy się szykuje, a mięśni brak.
Trenowanie pchnięć miednicą jest istotne dla każdego, nie tylko sportowca.
"niech moc będzie z Wami"
~antyjarząb.
  • 0 / 0
Ten Gvilia to jest trochę do Mecwaldowskiego podobny. Jacek Wawawasz. XD.
I co w związku z tym?:)
Marszałek Polski
  • 0 / 0
Nie wiem dlaczego, ale Agra przypomina mi nieco z wyglądu JCVD...
Podpułkownik
  • 0 / 0
Agra to taka mniejsza wersja Jeana. Niech choć w części dorówna mu umiejętnościami (w swoim fachu oczywiście) a będzie dobrze.
Kapral
  • 1 / 0
Witam,

niech cwicza a tak naprawde liga na jesieni zweryfikuje... wtedy bedzie czas na oceny a poki co pozytywne myslenie nam pozostaje :)
Gwilia zdaje się mówić:Ten skur... wjechał kołkami w mojego kumpla, więc zapamiętuję go dobrze,żeby zaraz po cichutku i bez fajerwerków go zjeść.
Tak... na pewno tak powiedział:)
~Egon.
  • 0 / 0
Czym oni podnoszą te hantelki ?
Mówił wuj do wuja
"ach mój drogi wuju
ja wiaderko wody
podnoszę na...schody"