Nieudany mecz Fabiańskiego i porażka w półfinale

19.04.2009 09:30

(akt. 17.12.2018 21:54)

Były bramkarz Legii <b>Łukasz Fabiański</b> zagrał cały mecz w barwach Arsenalu w półfinale Pucharu Anglii z Chelsea Londyn. Niestety "Fabian" nie zaliczy tego występu do udanych. Najpierw w 34 minucie pokonał go <b>Florent Malouda</b> płaskim strzałem w krótki róg, a jak wiadomo takie uderzenia bramkarze powinni bronić. Jeszcze gorzej było w 83 minucie meczu kiedy do daleko wykopniętej piłki ze środka pola biegł <b>Didier Drogba</b>. Polak postanowił wyjść przed pole karne i wybić futbolówkę. Skończyło się jednak na tym, że napastnik z Wybrzeża Kości Słoniowej minął Fabiańskiego i strzałem do pustej bramki ustalił wynik meczu na 2:1
Po spotkaniu w obronie Łukasza stanął Arsene Wenger - Współczuję mu, ponieważ jest wielkim bramkarzem, a to nie był jego udany dzień. Błędy tłumaczę małym doświadczeniem - powiedział boss Arsenalu.