Norbert Misiak poleci na zagrupowanie do Belek

Marcin Szymczyk

Źródło: Legia.Net

15-01-2015 / 11:12

(akt. 08-12-2018 / 04:49)

W niedzielę legioniści wyjadą na pierwsze zimowe zgrupowanie. W przeciwieństwie do zeszłego roku, kiedy Henning Berg w tym samym czasie postanowił dokonać przeglądu kadr drugiej drużyny, tym razem będzie zupełnie inaczej. Jak udało nam się ustalić, z graczy trzecioligowych rezerw poleci jedynie Norbert Misiak.

Misiak to 20-letni wychowanek Legii. Blisko wyjazdu na obóz z dorosłym zespołem był jeszcze za kadencji Macieja Skorży, ale akurat wtedy zerwał więzadła krzyżowe w kolanie. Jesienią należał do wyróżniających się postaci w ekipie Jacka Magiery – w 15 występach strzelił 3 gole. Najczęściej był ustawiany jako prawy obrońca, choć równie dobrze może grać na przeciwległej flance oraz na obu skrzydłach.

Komentarze (2)

Zaloguj się, by móc oceniać komentarze.

Punkty

1063

Ranking miesiąca
#11094
Ranking ogólny
#1094
~Krzysztof.
  • 0 / 0
Z jednej strony dobrze, bo młodzi po zgrupowaniach z 'jedynką' mam wrażenie trochę spuszczali z tonu. Teraz jest jeden, któremu trener daje jasny przekaz: Jesteś wyróżniony, spróbuj mnie nie zawieść. Misiak na to zasługuje. Bartczak, Moneta i przede wszystkim Hołownia są w I zespole mocno na wyrost. Uważam, że na to nie zasłużyli i takie nominacje, jak Misiaka, który dawał o sobie znać od dłuższego czasu są dobrym ruchem. Faktycznie ta runda była też Makowskiego, ale on musi swoją dyspozycję potwierdzić chociaż w najbliższym półroczu.
~dup.
  • 0 / 0
Makowski niech najpierw udowodni cokolwiek na boisku w jakiejkolwiek poważnaj rywalizacji. Promowanie za darmo nic nie da. Legia ma na wypożyczeniu zawodników, którzy na tej pozycji prezentują się zdecydowanie lepiej od Makowskiego.

Misiakowi należy dać szansę.