Odra Wodzisław - Legia Warszawa 0:2 (0:1)

19.04.2008 18:00

(akt. 20.12.2018 17:41)

W rozegranym w Wodzisławiu Śląskim meczu 26. kolejki Orange Ekstraklasy, Legia Warszawa zasłużenie pokonała 2:0 miejscową Odrę. Wynik spotkania na 7 minut przed przerwą otworzył młody <b>Ariel Borysiuk</b>, a w 82. minucie rezultat ustalił kapitan "Wojskowych", <b>Aleksandar Vuković</b>. Legia zdobyła 3 ważne punkty, rehabilitując się jednocześnie za zeszłotygodniową porażkę przy Łazienkowskiej z poznańskim Lechem. <br>- <a href=http://relacja.legia.net class=link target=blank>Zapis relacji "na żywo"</a><br>- <a href=http://www.legia.net/mecz.php?id=359 class=link>Relacja z meczu - "Ważne punkty wywiezione z Wodzisławia"</a>
Odra Wodzisław Śląski - Legia Warszawa 0:2 (0:1) Borysiuk (38. min.), Vuković (82. min.) Żółte kartki: Kokoszka, Kowalczyk i Hinc (Odra) oraz Chinyama, Rybus i Rzeźniczak (Legia) Odra: Stachowiak - Kokoszka, Dudek, Kowalczyk, Cichy (87' Jakosz) - Rygel (60' Seweryn), Hinc (80' Aleksander), Kuranty, Woś, Biskup - Micanski Legia: Mucha - Rzeźniczak, Szala, Astiz, Wawrzyniak - Radović (46' Majkowski), Vuković, Roger, Borysiuk, Rybus (70' Kiełbowicz) - Chinyama (78' Grzelak)