Odra Wodzisław - Legia Warszawa 1:2 (1:2)

22.05.2007 18:43

(akt. 23.12.2018 04:40)

W ramach 29. kolejki spotkań Orange Ekstraklasy Legia pojechała do Wodzisławia Śląskiego by zmierzyć się z rewelacyjna Odrą. Od 5 minuty spotkania Legia po golu <b>Rogera Guerreiro</b> prowadziła 1:0. W 29 minucie na 2:0 podwyższył <b>Piotr Włodarczyk</b>. Niestety dwie minuty później stojący w bramce Legii <b>Jan Mucha</b> został pokonany przez <b>Jakuba Grzegorzewskiego</b>. 1:2. W drugiej części gry mimo kilku dogodnych okazji z obu stron wynik nie uległ zmianie. Legia w pucharze Intertoto! <br>- <a href=http://www.legia.net/mecz.php?id=306 class=link> Relacja z meczu - "Legia w Intertoto"</a>
Odra Wodzisław Śląski - Legia Warszawa 1:2 (1:2) Roger (5. min.), Włodarczyk (29. min.) - Grzegorzewski (31. min.) Żółte kartki: Biskup (Odra) Odra: Skaba - Witold Cichy (47' Czerkas), Kokoszka, Dymkowski, Szary - Woś (84' Radzewicz), Malinowski, Muszalik, Nowacki, Biskup (55' Rygiel) - Grzegorzewski Legia: Mucha - Bronowicki, Szala, Choto, Edson - Radović, Vuković (74' Smoliński), Surma, Roger - Grzelak (67' Korzym), Włodarczyk (84' Bronowicki)