Oprawa kibiców Legii na meczu z Piastem

Logo Legia.Net

Marcin Szymczyk

Źródło: Legia.Net

05-05-2019 / 12:35

(akt. 05-05-2019 / 12:38)

Kibice Legii na wyjście piłkarzy Legii na boisko przed meczem z Piastem zaprezentowali efektowną oprawę. Pojawiła się sektorówka z wizerunkiem sędziego i cytat z Dominika Furmana - I iak Legia panowie, i tak Legia mistrzem! Nie zabrakło też pirotechniki. Poniżej materiał wideo.

 

Komentarze (14)

Komentarze osób zarejestrowanych pojawiają się w tym artykule automatycznie. Komentarze osób niezalogowanych wyświetlą się po zatwierdzeniu przez moderatora.

Zaloguj się, by móc oceniać komentarze.

Punkty

1063

Ranking miesiąca
#11094
Ranking ogólny
#1094
Claudio Lopez już zapomniałeś że sponsorujemy rude Bońka który wylewa pomyje na Legię ba klub płaci co kolejkę , czy aby o to chodzi ? jeśli musi się coś świecić nad łbem to może zainwestować np; w oprawę laserową , ledową . Na pewno wyszło by drożej ale przy kilku oprawa by się zwróciło . Mało tego w Europie takie oprawy z racami nie przejdą i zacznie się zmykanie trybun i potężne kary włącznie z przerwaniem meczu i... walkoweru tam nikt nie będzie pobłażał a rudy palcem nie kiwnie aby pomóc Legii.. Europa dawno odeszła od średniowiecznych rac są jeszcze w krajach niżowo- piłkarskich na Bałkanach ale to prowincja piłki nożnej , co prawda my też tam po części jesteśmy ale chcemy gonić przynajmniej tych średniaków Europy a tam tego badziewia się nie używa . Może Ty Lopez zapal sobie w domu na imprezie taką racę , jeśli mamusia i tatuś pozwoli , zapewniam Cię że na mądrego nie wyjdziesz .
Zamiast tego Sędziego powinni dać Dominika i było by Git (L)
~Claudio Lopez.
  • 0 / 1
Odnosinie do krytyków rac. Żeście się przyebali do nich. Na każdej imprezie masowej, czy to nawet w teledyskach,nakoncertach,wwszędzie są race i nikt tego nie neguje i nie daje żadnych kar. Ba mało tego dzięki nim widowiska są spektakularne, a wy co poniektórzy byście za to wieszaki lub palili na stosie. Pomimo że mi na ostatnim meczu coś po tym wpadło do oka i choć oko trochę bolało,to niema znaczenia,uważam że warto robić oprawy i podkreślać je racami i innymi wynalazkami pirotechnicznymi. Pozdro.
Podpułkownik
  • 2 / 0
Nigdy nie wyrosną z tych rac poki to nie ci co pala będą placic kary - chory ten system ale nikt na nich bata jeszcze nie wymyslil ale to już musi sam klub robic bo komisja ligi chętnie przyjmie kase - nie będą szukac innego rozwiązania wiec niech w klubie ktoś pomysli
Młodszy chorąży
  • 1 / 0
Kibice zapomnieli skonsultować oprawę z piłkarzami :) ci mieli inny plan na ten mecz, może i sezon...
Porucznik
  • 0 / 0
Oprawa jest adekwatna do sytuacji.Mimo wczorajszej porażki I tak Legia...
Marszałek Polski
  • 0 / 0
Oby tak było...
~WPR
  • 2 / 3
Kibicowsko wiocha. Jest coraz gorzej !
~Wiesiek Mazur
  • 2 / 0
Kompletnie bez pomyslunku. Jak cos to ta oprawa na Jagę powinna czekać. Pozatym po co znowu te race?
Bo ten. jak klub wyda 500 tys euro na kary za race to dzięki temu będzie mógł ściągnąć lepszego grajka w lecie.
To chyba jasne? Tysiące kibiców z żylety nie mogą się mylić...
Marszałek Polski
  • 0 / 0
Panowie kibice, nie za szybko w tymi wnioskami? Robicie te oprawy na akord? Czasem warto pomyśleć nad przesłaniem.
I race za racami idą a za tym kary kary kary i klub płaci
Marszałek Polski
  • 2 / 1
Zobaczymy jak to rozwiąże PZPN. W meczu finałowym PP były race i na Legii były race, stawiam, ze te na Legii będą droższe.
Marciniak zobaczył oprawę i pomyślał: "Ja Wam pokażę kartkę." I trzy dał. Po przerwie mu przeszło.