Reklama HEG

Piątkowe bieganie w Troi - Wideo

Logo Legia.Net

Marcin Szymczyk

Źródło: Legia.Net

12-01-2019 / 13:20

(akt. 12-01-2019 / 13:21)

Piłkarze Legii w piątek rano mocno pobiegali - intensywność interwałów była większa niż w czasie poprzednich zajęć. Wszyscy wytrzymali tempo i na koniec sobie gratulowali. Choć Luis Rocha i William Remy zostali nieco z tyłu. Po wysiłku był czas na taktykę, a popołudniu zamiast na trening Ricardo Sa Pinto zaprosił graczy na obiad do restauracji.

Po bieganiu trening skomentował Adam Hlousek. - Jesteśmy trochę zmęczeni, każdy z nas już coś odczuwa, ale tak ma być. Główny nacisk sztab szkoleniowy kładzie na bieganie, a potem jest przygotowanie taktyczne. W rundzie jesiennej nie było czasu, aby to wszystko wyprowadzić na właściwą drogę. Ten czas mamy teraz. Mieliśmy chwilę przerwy, więc teraz trzeba trochę potrenować. Mam nadzieję, że będziemy dobrze przygotowani już na pierwszy mecz. Teraz ciężko pracujemy, ale gdy zdobędziemy mistrzostwo Polski, to każdy będzie zadowolony z pracy, jaka została tutaj wykonana.

Komentarze (4)

Komentarze osób zarejestrowanych pojawiają się w tym artykule automatycznie. Komentarze osób niezalogowanych wyświetlą się po zatwierdzeniu przez moderatora.

Zaloguj się, by móc oceniać komentarze.

Punkty

1063

Ranking miesiąca
#11094
Ranking ogólny
#1094
Widać ze zasuwają aż miło, ciekawe jak Rysiek ich wszystkich w sezonie poupycha.
Domyślny awatar Podpułkownik
  • 0 / 0
W tym momencie tylko I wyłacznie ciężka praca, tak trenuje się na zachodzie I to jest Norma. Mam nadzieje, że ta Norma zagości w Legii I także ta norma pozostanie.

Ciężka praca, walka, zwycięstwo nawet na treningu. To powinno definiować naszych piłkarzy. To powinno być naszej DNA. DNA Legii, zwyciężać na każdym froncie I złość po przegrnej.
~Luka
  • 0 / 0
Co, by nie napisac o Kuchym, ale zdrowie to on ma. Wyglada fantastycznie, Remy i Rocha troche komicznie.
Warunkiw jalich pracuja sa genialne. Nix tylko trenowac i pozniej wygrywac.
jak już pisałem Biegać,Biegać i ćwiczyć...mieć chłodną głowę i skłupiać się na treningach a w efekcie przyjdzie MP,PP,LE,SPP