Pierwszy gol Majkowskiego

Jakub Trepczyński

16.08.2009 22:54

(akt. 17.12.2018 08:17)

Przebywający na wypożyczeniu do Znicza Pruszków <b>Kamil Majkowski</b>, zdobył jedyną i zwycięską bramkę dla tej drużyny w spotkaniu z zespołem GKP Gorzów Wielkopolski. Było to pierwsze trafienie legionisty w tym sezonie. „Maja” został zmieniony przez <b>Mikołaja Rybaczuka</b> w 74. minucie gry. Bramki nie zdobył natomiast <b>Michał Kucharczyk</b>, ale Świt wygrał na własnym boisku z LKS Nieciecza 1:0. Gracze z Nowego Dworu Mazowieckiego zajmują 1. miejsce w grupie wschodniej II ligi.
Od pierwszej minuty w spotkaniu GKS Bełchatów z Wisłą Kraków na murawie przebywał Maciej Korzym. Bełchatowianie ulegli mistrzom Polski 0:3, a „Korzeń” opuścił plac gry w 74. minucie meczu. Również w pierwszym składzie wybiegł Wojciech Skaba. Niestety, tym razem golkiper Polonii Bytom nie zachował czystego konta. W konfrontacji ze Śląskiem Wrocław dwa razy wyciągał piłkę z siatki, a jego koledzy tylko raz pokonali bramkarza rywali.. W spotkaniu Resovii z Olimpią Elbląg na boisku nie pojawił się Damian Łanucha.