Piłkarze Legii dotarli do Neustift (akt. wideo)

Marcin Szymczyk

Źródło: Legia.Net

20-06-2016 / 19:36

(akt. 13-12-2018 / 04:46)

Piłkarze Legii dotarli na zgrupowanie do austriackiego Neustift im Stubaital. Wraz ze sztabem szkoleniowo-medycznym zjawili się w hotelu Milderer Hof kilka minut po godzinie 18. Obiekt posiada przestronne i wygodne pokoje, do dyspozycji legionistów są siłownia, sauna, basen i spa. Z balkonów i okien hotelu można podziwiać zapierający dech w piersiach widok gór austriackiego Tyrolu. Gracze Besnika Hasiego będą przygotowywać się do sezonu na stadionie SVV Neustift, oddalonym od bazy hotelowej o 5 kilometrów. Na tych samych obiektach przebywała przed Euro 2008 reprezentacja Hiszpanii.

Zdjęcia hotelu i z przyjazdu legionistów (fot. Marcin Szymczyk)

Legioniści dojechali w dobrych nastrojach. Szczególnie było to widać po młodych graczach - Radosławie Majeckim, Sebastianie Szymańskim i Tomaszu Nawotce. Na zmęczonego podróżą wyglądał Michaił Aleksandrow, który zakończył urlop po meczach reprezentacji Bułgarii i zacznie treningi z drużyną. Ciekawy wszystkiego był Sadam Sulley.


Po chwili zawodnicy udali się do pokoi, skąd zeszli na kolacje. Na wtorek zaplanowane są dwa treningi.  

Komentarze (3)

Zaloguj się, by móc oceniać komentarze.

Punkty

1063

Ranking miesiąca
#11094
Ranking ogólny
#1094
~mirol
  • 0 / 0
Dostojnie prezentuje się ten nasz autokar :)
~Hjf
  • 2 / 0
Thx redakcjo!
Pułkownik
  • 0 / 1
orlandosa70I want to congratulate my old brother for his birthday ߑϰߏ렮..Miss u! "Our father" H. Berg also congratulate u. ߙʠ@arek_malarz_am1