Pogoń, Olimpia i Zagłębie bez zwycięstwa

14.08.2011 11:02

(akt. 13.12.2018 22:06)

<p>W IV kolejce I ligi Pogoń Szczecin pojechała do Gliwic i tam przegrała z Piastem 1:2. Honorową bramkę dla Portowców zdobył w doliczonym czasie gry Edi Andradina z rzutu karnego. W barwach Piasta w pierwszym składzie wyszedł wypożyczony z Legii Wojciech Lisowski. "Lisu" asystował przy bramce Wojciecha Kędziory w 16. minucie meczu. Niestety pod koniec pierwszej połowy doznał urazu i musiał opuścić boiska. Wygląda na to, że defensor ma zwichnięty bark. Pogoń po tym meczu zajmuje piątą pozycję w tabeli I ligi.</p>

Olimpia Elbląg z Adamem Banasiakiem w składzie zremisowała na własnym boisku z Wisłą Płock 1:1. Jedyną bramkę dla Olimpii zdobył właśnie piłkarz Legii z rzutu karnego. Warto wspomnieć, że cały mecz w barwach Wisły rozegrał były gracz naszego klubu Patryk Kamiński. Niestety po słabym początku zespołu Olimpia znajduje się na 15. miejscu w tabeli I ligi czyli w strefie spadkowej.

Zagłębie Sosnowiec przegrało u siebie z Chrobrym Głogów 2:3. Obie bramki dla gospodarzy padły z jedenastek pewnie wykonywanych przez Rafała Jankowskiego. Mecz mógłby zakończyć się remisem, ale samobójcze trafienie zaliczył Mateusz Sroka. Zagłębie po czterech kolejkach plasuje się na 13. miejscu w tabeli II ligi grupy zachodniej.