Pogoń Szczecin liderem I ligi

25.07.2011 08:50

(akt. 14.12.2018 01:00)

<p>W miniony weekend wystartowała I i II liga. Pogoń Szczecin wygrała na własnym stadionie z Polonią Bytom 3:0. Pięć tysięcy fanów oklaskiwało bramki Bartosza Ławy, Dawida Kucharskiego i Donalda Djousse. "Portowcy" dzięki temu zwycięstwu zostali pierwszym liderem tabeli. Gorzej poszło Olimpii Elbląg, która uległa w Łęcznej Bogdance 0:2. Warto zaznaczyć, że w barwach klubu z Lubelszczyzny zagrał od pierwszej minuty były zawodnik naszego klubu Adrian Paluchowski. W II lidze w grupie zachodniej Zagłębie Sosnowiec przegrało 1:2 w Toruniu z Elaną. Honorową bramkę dla Zagłębia zdobył w ostatniej minucie Michał Grunt. W barwach Elany cały mecz rozegrał były piłkarz Legii Radosław Mikołajczak. </p>