Adam Dawidziuk

Źródło:

09.02.2005 20:42

(akt. 29.12.2018 18:23)

W rozegranym na stadionie w Grodzisku Wielkopolskim meczu towarzyskim, reprezentacja Polski przegrała z Białorusią 1:3 (0:1). Jako pierwsi trafili goście, a konkretnie w 8. minucie <b>Aleksander Hleb</b>. Wyrównującego gola zdobył w 51. minucie <b>Maciej Żurawski</b>. Na siedem minut przed końcem na prowadzenie Białoruś wyprowadził <b>Wiaczesław Hleb</b>, a w trzeciej minucie doliczonego czasu wynik ustalił <b>Andrej Ławrik</b>. Całą drugą połowę w bramce naszego zespołu występował <b>Artur Boruc</b>, który zastąpił <b>Jerzego Dudka</b>.
Polska: Jerzy Dudek (46' Artur Boruc) - Michał Żewłakow, Dariusz Żuraw, Tomasz Kłos (46' Tomasz Hajto), Tomasz Rząsa - Radosław Kałużny (46' Arkadiusz Radomski), Sebastian Mila, Kamil Kosowski (46' Damian Gorawski), Jacek Krzynówek (80' Marcin Zając) - Maciej Żurawski, Tomasz Frankowski (66' Grzegorz Rasiak). REZERWOWI: Marcin Baszczyński, Arkadiusz Głowacki.