Polska bliżej MME

Źródło:

15.11.2003 18:00

(akt. 02.01.2019 09:22)

Reprezentacja Polski do lat 21 zremisowała z Białorusią w Mińsku 1:1. Rewanż już w środę we Wronkach, ale po dzisiejszym spotkaniu to Polska jest bliżej awansu do młodzieżowych mistrzostw Europy. Mecz nie układał się dla nas najlepiej. Najpierw znakomitej sytuacji nie wykorzystał Ślusarki, a później gola dla Białorusi zdobył strzałem głową Kałaczow. Do przerwy przegrywaliśmy. Po zmianie stron podopieczni Klejdinsta poprawili grę w środku pola i zaczęli stwarzać więcej sytuacji podbramkowych. Mimo to wynik długo nie ulegał zmianie. Kowalczyk nie wykorzystał karnego, po strzale Smolarka z linii bramkowej piłkę wybili obrońcy. Dopiero siedem minut przed końcowym gwizdkiem Stasiak strzałem z rzutu wolnego uzyskał wyrównanie. 1:1 i brama do MME uchylona dla Polaków!