Reklama HEG

Pomeczowe wypowiedzi Polaków

Marcin Szymczyk

Źródło: Legia.Net, 90minut.pl

02-06-2012 / 20:57

(akt. 04-01-2019 / 13:55)

- Andora nie jest mocnym przeciwnikiem, musieliśmy więc wygrać. Dla nas najważniejsze było to, aby nie doznać kontuzji. Mogło różnie się skończyć, gdyż przeciwnicy kilka razy nas ostro potraktowali. Dziś mnie nie udało się trafić do siatki. Trudno, oby udało się strzelić w najbliższych meczach, najlepiej w trakcie Euro. Borussia Dortmund? Transfer to dla mnie sprawa drugorzędna. Teraz najważniejsze jest Euro. W tym momencie nie myślę o przenosinach i dobrze czuję się w Legii - skomentował po meczu z Andorą Rafał Wolski.

Franciszek Smuda - Czeka nas teraz następne spotkanie z Grecją, które będzie dużo trudniejsze. Uważam, że w tym meczu zespół zagra dużo lepiej. Zostało parę dni, więc poczekajmy z oceną, kto zagra w wyjściowej jedenastce. Choć będzie to skład zbliżony do dzisiejszego. Będę się cieszył, jeśli wyjdziemy z grupy. Jesteśmy gotowi, ale potrzebujemy jeszcze odpoczynku, świeżości i szybkości.


Maciej Rybus - To był taki mocniejszy trening, żebyśmy poćwiczyli grę w ataku pozycyjnym, wybiegali ten mecz. Cieszymy się, że strzeliliśmy cztery bramki. Mogliśmy więcej, ale jeśli tak będzie 8 czerwca, to wszyscy będą zadowoleni. Był dziś praktycznie pełny stadion, a na Stadionie Narodowym doping będzie jeszcze lepszy, atmosfera gorętsza i mecz będzie o wielką stawkę. Z każdym dniem coraz bliżej do meczu z Grecją. Wszyscy żyjemy tym spotkaniem i tylko na nim się skupiamy.


Robert Lewandowski - Byłem skupiony na tym, żebyśmy zagrali dobre spotkanie, żebyśmy strzelili kilka bramek i stworzyli jeszcze więcej sytuacji. Na pewno cieszę się z bramki. Chyba jednak była ładna. Wcześniej podałem i myślałem, że Kuba będzie strzelał. Przełożył jednak piłkę na drugą nogę. Mógł mi jeszcze podać do pustej bramki. Zdecydował się na strzał i niestety gola nie było. Może następnym razem inaczej to rozwiążę, bo na pewno szkoda tej sytuacji. Może gdybym zagrał bardziej egoistycznie, to ta bramka by padła? Cieszę się jednak, że swojego gola strzeliłem i pewnie wygraliśmy. Mam już trochę więcej tych piłek. Mam nadzieję, że będzie ich jeszcze więcej. W tym meczu przećwiczyliśmy też atak pozycyjny.

Komentarze (7)

Zaloguj się, by móc oceniać komentarze.

Punkty

1063

Ranking miesiąca
#11094
Ranking ogólny
#1094
~hart L
  • 0 / 0
z Blaszczykowskiego naprawde zrobil sie klasa grajek a ten caly Boenisch to parodia pilkarza :))
~sverc
  • 0 / 0
Lewandowski to samo. Niesamowity piłkarz, aktualnie jeden z lepszych w europie. Jeśli jeszcze poprawiłby skuteczność do poziomu powiedzmy huntelaara, to już w ogóle będzie kosmos.
~hart L
  • 0 / 0
o Lewym nie wspmnialem bo to juz norma , klasa i tyle
~Miki
  • 0 / 0
Boenisch i Polański to biegają jak by w majty narobili
~Lukasss
  • 0 / 0
Boenisch rzeczywiscie slabo sie przezntuje, na ta chwile wyglada na nasz najslabszy punkt, natomiast Polanski wg mnie bardzo solidnie, super sie uzupelnia z Murawskim. A tak wgl jestem pod wrazeniem tego co gra Rybus.
~edi
  • 0 / 0
oceniliscie to po ,meczu z Andorą?
~hart L
  • 0 / 0
edi po tym meczu z andora tak naprawde oceniac powinno sie boenischa